عید سعید غدیرخم
1392/04/17 15:16:49
سرویس اقتصادی
عمرانی :نزدیک شدن به ماه رمضان شیر را نیز به ورطه گرانی کشاند

یارانه شیر به خود شیر بازگردانده شود

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، در واکنش به افزایش ۳۰۰تومانی قیمت شیر به علت گرانی نهادهای تولید، گفت: اختصاص یارانه از سوی دولت به صنعت تولید شیر حمایت از این صنعت برای کاهش قیمت مواد لبنی به شمار می‌رود.
یارانه شیر به خود شیر بازگردانده شود عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، در واکنش به افزایش 300تومانی قیمت شیر به علت گرانی نهادهای تولید، گفت: اختصاص یارانه از سوی دولت به صنعت تولید شیر حمایت از این صنعت برای کاهش قیمت مواد لبنی به شمار می‌رود. https://cdn.icana.ir/d/019/18222.jpg یارانه,شیر,به,خود,شیر,بازگردانده,شود Icana

سکینه عمرانی در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه بالا رفتن قیمت شیر به نفع مصرف کننده نیست، افزود: دولت باید با اختصاص یارانه به تولیدکننده و مصرف‌کننده صنعت شیر را برای جلوگیری از کاهش مصرف افراد در جامعه حمایت کند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کیفیت پایین شیر مصرفی مردم و انتقاد از بی‌توجهی مسئولان، تصریح کرد: مسئولان همان‌گونه که در افزایش قیمت شیر با توجه به شرایط اقتصادی کشور دقیق عمل می‌کنند در نظارت بر کیفیت آن نیز دقت بیشتری به خرج دهند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، در واکنش به افزایش 300تومانی قیمت شیر به علت گرانی نهادهای تولید، گفت: اختصاص یارانه از سوی دولت به صنعت تولید شیر حمایت از این صنعت برای کاهش قیمت مواد لبنی به شمار می‌رود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه در زمینه شیر مصرفی مردم باید یک مدیریت دو‌سویه صورت بگیرد، تصریح کرد: حمایت از تولید کننده با هدف تقویت تولید با کیفیت می‌تواند به خودی خود به کمک و پشتیبانی از مصرف‌کننده برای مصرف شیر و تضمین سلامت جامعه منجر شود.

وی با اشاره به مشکلات عدیده دامداری ها و گرانی نهادهای تولید، عنوان کرد: متأسفانه بی‌توجهی به امر تولیدمحصولات لبنی ، گاو‌های شیرده را به کشتار‌گاه هدایت کرده چرا که با بالا رفتن خوراک دام نگه‌داری گاو برای تولید کننده توجیه اقتصادی ندارد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس، با بیان این مطلب که قیمت شیر باید همسو با کیفیت آن دستخوش افزایش نرخ شود، تصریح کرد: متأسفانه بی‌برنامه گی و نبود توجه کافی به تولید‌کنند گان گرانی را در بازار مواد لبنی گسترش داده است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با برشمردن راه‌های خلاصی از گرانی شیر بی‌کیفیت، گفت: دولت باید پرداخت یارانه جداگانه به مصرف‌کننده و تولید کننده را با هدف ارتقا سلامت جامعه در دستور کار خود قرار دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet