ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/17 14:08:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جوکار:

وزرای دولت یازدهم افرادی بی‌حاشیه باشند

عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: وزرای دولت یازدهم باید افرادی بی‌حاشیه باشند، چراکه به طور حتم حاشیه‌سازی‌ می‌تواند چالش‌هایی را برای دولت ایجاد و آن را از رسیدن به اهدافش باز می‌دارد.
وزرای دولت یازدهم افرادی بی‌حاشیه باشند عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: وزرای دولت یازدهم باید افرادی بی‌حاشیه باشند، چراکه به طور حتم حاشیه‌سازی‌ می‌تواند چالش‌هایی را برای دولت ایجاد و آن را از رسیدن به اهدافش باز می‌دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/40168.jpg وزرای,دولت,یازدهم,افرادی,بی‌حاشیه,باشند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی وزرای کابینه یازدهم اظهار داشت: کابینه دولت یازدهم باید کابینه‌ای جامع، کامل، همسو و هم نظر با نظام و کانون توجهشان بر مسائل و نیازهای اساسی کشور باشد.

وی افزود: این کابینه باید از وزرای متخصص، باتجربه و کارآمد در حوزه داخلی و سیاست خارجی برخوردار باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: چنانچه این کابینه‌ با همگرایی و همسویی برای حل مسائل کشور ایجاد شود، می‌تواند تأثیر بسزایی را در رشد و توسعه کشور و رفع مشکلات مردم داشته باشد.

جوکار با اشاره به تشکیل کابینه‌ واگرا و با دیدگاه‌ها و تفکرات متفاوت تصریح کرد: تشکیل این نوع کابینه قطعاً عامل ورود برخی از تندروی‌ها در کابینه می‌شود و این مسئله می‌تواند حاشیه‌سازی‌ها را به دنبال داشته باشد.

وی ادامه داد: به طور حتم حاشیه‌سازی‌ می‌تواند چالش‌هایی را برای دولت ایجاد و آن را از رسیدن به اهدافش بازمی‌دارد.

به گزارش فارس،نماینده یزد بیان داشت: امیدواریم که دولت آینده دولتی با وزرای قانونمند باشد و بر پایه آن در جهت حل مطالبات مردم با کمترین حاشیه در عرصه خدمت‌گذاری نقش‌آفرینی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet