ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/17 14:09:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسماعیل‌نیا:

دولت جدید از نظر ذخایر محصولات کشاورزی با مشکلی مواجه نیست

نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: با توجه به ذخایر مناسب محصولات کشاورزی، آغاز به کار دولت جدید با مشکل خاصی مواجه نخواهد بود؛ البته این موضوع در سایه مدیریت درست ذخایر و منابع موجود است.
دولت جدید از نظر ذخایر محصولات کشاورزی با مشکلی مواجه نیست نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: با توجه به ذخایر مناسب محصولات کشاورزی، آغاز به کار دولت جدید با مشکل خاصی مواجه نخواهد بود؛ البته این موضوع در سایه مدیریت درست ذخایر و منابع موجود است. https://cdn.icana.ir/d/019/21295.jpg دولت,جدید,از,نظر,ذخایر,محصولات,کشاورزی,با,مشکلی,مواجه,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمد اسماعیل‌نیا اظهار کرد: در حال حاضر بیش از 70 هزار تن ذخیره گوشت مرغ در کشور داریم و بیش از 70 هزار تن تخم‌مرغ و 50 هزار تن گوشت مرغ با همکاری دولت و بخش خصوصی صادر کرده‌ایم؛ البته این یک چرخه 45 روزه است.
وی که مسئولیت کارگروه تخصصی تعادل و تعامل از تولید تا مصرف را بر عهده دارد، همچنین اضافه کرد: با توجه به اینکه احتمالا دو میلیون تن گندم از خرید گذشته باقی مانده است، ما مشکل خاصی در ذخایر محصولات کشاورزی نداریم.
نماینده مردم کاشمر در مجلس با انتقاد از تعیین قیمت خرید تضمینی گندم، گفت: پیشنهاد ما رقمی بین 800 تا 900 تومان بود و اگر همین رقم برای خرید تضمینی در نظر گرفته می‌شد ذخایر بیشتری از گندم داشتیم اما نرخی که دولت پیش‌بینی کرد کارشناسی نبود و قدری در این زمینه کوتاهی صورت گرفت. اگرچه به هر حال در مورد ذخایر گندم هم با مشکل مواجه نیستیم.
به گزارش خبرگزاری ایسنا؛ اسماعیل‌نیا در پایان گفت: در سایه مدیریت هوشمندانه و مسلط جای هیچ نگرانی نیست که دولت در ابتدای راه با مشکلی در خصوص ذخایر محصولات کشاورزی مواجه شود و قطعا اگر شخصیت‌هایی مجرب، فرهیخته، هوشمند و شایسته در کابینه حضور داشته باشند دولت معضلی را شاهد نخواهد بود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet