خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/23 08:53:04
سرویس فرهنگی
نعمتی:

وزیر آینده ورزش علاوه بر داشتن سابقه ورزشی باید فعال سیاسی باشد

عضو فراکسیون ورزش مجلس، گفت: سکاندار آینده ورزش کشور باید علاوه بر سابقه سیاسی، سابقه ورزشی هم داشته باشد تا بتواند بحران‌های ورزشی را با تخصص و تجربه مدیریت کند.
وزیر آینده ورزش علاوه بر داشتن سابقه ورزشی باید فعال سیاسی باشد عضو فراکسیون ورزش مجلس، گفت: سکاندار آینده ورزش کشور باید علاوه بر سابقه سیاسی، سابقه ورزشی هم داشته باشد تا بتواند بحران‌های ورزشی را با تخصص و تجربه مدیریت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/32034.jpg وزیر,آینده,ورزش,علاوه,بر,داشتن,سابقه,ورزشی,باید,فعال,سیاسی,باشد Icana

بهروز نعمتی در گفت‌ وگو با خبرنگارفرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه پست وزارت ورزش پستی سیاسی-ورزشی است، گفت: کسی می‌تواند سکاندار این پست باشد که ارتباط مناسبی با اساتید دانشگاه، نخبگان سیاسی و مدیران ورزشی باشگاه‌ها برقرارکند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تجربه نشان داده افرادی که در حیطه ورزشی هیچ سابقه‌ای ندارند، نمی‌توانند در عرصه ورزش عملکرد مناسبی داشته باشند زیرا آشنایی با لایه‌های تخصصی و ورزشی  در دنیای ورزش ندارند.

نعمتی افزود: اگر یک فرد سیاسی- ورزشی در راس وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته و در انجام کارهای اجرایی از نظرات نخبگان ورزشی استفاده کند، به طور حتم می‌توانیم در آینده‌ای نه چندان دور در جهان ورزش جایگاه مناسبی برای کشورمان رقم بزنیم.

وی  تصریح کرد: تغییرات در سطح  مسئولان عرصه ورزش کشور باید براساس معیارهای ورزشی - سیاسی باشد، این امر به این معنا است افرادی که تحصیلات مرتبط با ورزش دارند باید سابقه سیاسی هم داشته باشند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس نهم، با تاکید براینکه جای فارغ‌التحصیلان تربیت بدنی در عرصه ورزش خالی است، افزود: فارغ التحصیلان تربیت بدنی فانوس راه توسعه ورزش در کشور به شمار می‌آیند.

نعمتی تصریح کرد: در صورتی می‌توانیم ورزش کشور را به سمت توسعه حرفه‌ای حرکت دهیم  که هر کسی را در جایگاهی مناسب قرار دهیم و این امر به این معنا است که افراد بر طبق تجربه ورزشی و سابقه‌ای  که دارند  در راس امور فدراسیون‌های ورزشی قرار گیرند  تا در زمان بحران مدیریت کارآمدی داشته باشند.

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی، یادآورشد: توسعه ورزش  کشور در گرو انتخاب مدیران کارآمد دارد زیرا برنامه ‌ریزی مدیران است که چرخ ورزش کشور را به حرکت در می‌آورد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet