هدر اصلی
1392/04/18 12:12:11
سرویس اقتصادی
صرامی فروشانی:دولت دهم به شورای گفت و گو اعتقاد ندارد

اصلاح قانون نظام صنفی فضای کسب و کار را رونق می دهد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه اصلاح قانون نظام صنفی فضای کسب و کار را رونق می‌دهد، گفت: اصلاحات قانون نظام صنفی به نفع اصناف است و عده ای شاید به خاطر منافع شخصی شان به این قانون اعتراض کنند که باید توجه داشت که با این روش ها این قانون قابل بازگشت نیست.
اصلاح قانون نظام صنفی فضای کسب و کار را رونق می دهد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه اصلاح قانون نظام صنفی فضای کسب و کار را رونق می‌دهد، گفت: اصلاحات قانون نظام صنفی به نفع اصناف است و عده ای شاید به خاطر منافع شخصی شان به این قانون اعتراض کنند که باید توجه داشت که با این روش ها این قانون قابل بازگشت نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/24725.jpg اصلاح,قانون,نظام,صنفی,فضای,کسب,و,کار,را,رونق,می,دهد Icana

محسن صرامی فروشانی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به اصلاحات انجام شده در قانون نظام صنفی، گفت: اصلاحات قانون نظام صنفی به نفع اصناف است و عده ای شاید به خاطر منافع شخصی شان این قانون اعتراض کنند با ید توجه داشت با این روش ها این قانون قابل بازگشت نیست.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنده یک فعال صنفی هستم و از این رو این اطمینان را به همکارانم می دهم که این قانون می تواند فضای کسب و کار را ساماندهی و رونق بدهد، گفت: لایحه اصلاحی که دولت ارایه کرده بود درجمیع شرایط لایحه ای نبود که نظر اصناف را جلب کند و آن شادابی را درفضای کسب و کار ایجادکند.

وی در ادامه درباره برخورد ماموران مالیاتی با اصناف و نارضایتی اصناف از نحوه و میزان اخذ مالیات، گفت: سازمان امور مالیاتی شنونده خوبی برای اصناف نیست چرا که بارها با گروهی از اصناف نزد رییس سازمان مالیاتی رفتیم وتذکراتی را مطرح کردیم اما در نهایت تمام تصمیماتی که برای اخذ مالیات و نحوه اجرای قانون وضع می شود مبتنی بر تفکرات شخصی رییس این سازمان است.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: علاوه بر اینکه بخشی از رونق تولید با سیاست‌های  غلط گرفته شد با چوب مالیات، که برای خوش خدمتی و دادن آمار بالا است به جان اصناف افتاده اند  که در صورت ادامه این روند اصناف هم مانند تولید نابود می شود و چیزی از کسب و کار نمی ماند ازاین رو بهترین راه این است که دولتی ها در شورای گفت و گو فعال باشند.

صرامی فروشانی با بیان اینکه اگردولتی ها درشورای گفت و گو فعال بودند مشکلات کنونی ایجاد نمی شد، افزود: ریییس جمهور و وزرا به شورای گفت و گو اعتقاد ندارند و در جلسات این شورا شرکت نمی کردند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس راه حل جلوگیری از  برخوردهای چکشی با اصناف را  اجرای قانون بهبود فضای کسب و کار و حضور دولت  در شورای گفت و گو دانست ودرباره تک نرخی بودن ارز، گفت: بهتر بود بانک مرکزی تا زمان تحویل قدرت صبر می کرد و قیمت ارز کالاهای اساسی را افزایش نمی داد و اجرای این تکلیف و تصمیم درباره آن را به دولت بعد می سپرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet