هدر اصلی
1392/04/17 16:01:47
سرویس اقتصادی
رحمانی:

جلسه‌ای برای حل مشکل خودروسازان با حضور وزیرصنعت تشکیل می شود

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تشکیل جلسه ای برای حل مشکل خودروسازان با حضور وزیر صنعت، مدیران صنعت خودرو و انجمن های خودروسازی در هفته آینده خبرداد.
جلسه‌ای برای حل مشکل خودروسازان با حضور وزیرصنعت تشکیل می شود رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تشکیل جلسه ای برای حل مشکل خودروسازان با حضور وزیر صنعت، مدیران صنعت خودرو و انجمن های خودروسازی در هفته آینده خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/23868.jpg جلسه‌ای,برای,حل,مشکل,خودروسازان,با,حضور,وزیرصنعت,تشکیل,می,شود Icana

رضا رحمانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه باید از تولید ملی حمایت کرد، درباره مباحثی که اخیرا در خصوص قیمت گذاری خودرو توسط شورای رقابت و سازمان حمایت مطرح است تصریح کرد: باید وظایف دستگاه ها مشخص شود تا تداخلی در کارها ایجاد نشود و هر دستگاهی وظایف خود را بداند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خودروسازان مشکلاتی به لحاظ داخلی و همچنین تحریم ها و غیره دارند از تشکیل جلسه ای در هفته آینده برای حل مشکل صنعت خودرسازی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه در این جلسه با حضور وزیر صنعت، خودروسازان و انجمن ها برگزار می شود، خاطرنشان کرد: مشکلات پیش روی خودروسازان در این جلسه بررسی خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet