خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/17 16:00:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
لاهوتی خبر داد:

طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه در دستور کار هفته آینده مجلس

نماینده لنگرود در مجلس گفت: طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه آماده تحویل به صحن علنی است و هفته آینده، بررسی یک فوریت آن در دستور کار صحن علنی قرار می‌گیرد.
طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه در دستور کار هفته آینده مجلس نماینده لنگرود در مجلس گفت: طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه آماده تحویل به صحن علنی است و هفته آینده، بررسی یک فوریت آن در دستور کار صحن علنی قرار می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/5461.jpg طرح,تبدیل,سازمان,میراث,فرهنگی,به,وزارتخانه,در,دستور,کار,هفته,آینده,مجلس Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی و طراح طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه ‌گفت: این طرح با امضای 120 نفر از نمایندگان هفته آینده در دستور کار به صحن علنی مجلس قرار می‌گیرد و یک فوریت آن به رای گذاشته خواهد شد.

وی افزود: با توجه به جایگاه صنعت گردشگری در جهان و نیز جاذبه‌های فراوان گردشگری در کشور ما که ما را در رتبه بالایی از نظر بهره‌مندی از جایگاه‌های گردشگری در سطح جهان قرار داده است، لازم است تا توجه بیشتری به این بخش صورت گیرد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: از سوی دیگر برخی از میراث فرهنگی ما به علت کم توجهی در نگهداری آنها از بین رفته و یا در حال نابودی هستند که این موضوع نیز لزوم تشکیل این وزارتخانه را نشان می دهد.

به گزارش فارس،طراح طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه، تصریح کرد: از سوی دیگر لازم است تا به منظور پاسخگویی بیشتر، مسئولان این حوزه سازمان میراث فرهنگی در غالب وزارتخانه به کار خود ادامه دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet