ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/17 18:09:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوری:

طرح نجات تالاب‌ها در دستور کار کمیسیون کشاورزی

عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی گفت: راه‌اندازی کارگروه‌های توسعه کشاورزی در سال پایانی دولت دهم شاید تنها نکته مثبت این دولت در حوزه کشاورزی بوده است.
طرح نجات تالاب‌ها در دستور کار کمیسیون کشاورزی عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی گفت: راه‌اندازی کارگروه‌های توسعه کشاورزی در سال پایانی دولت دهم شاید تنها نکته مثبت این دولت در حوزه کشاورزی بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/21296.jpg طرح,نجات,تالاب‌ها,در,دستور,کار,کمیسیون,کشاورزی Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ غلامرضا نوری با اشاره به عملکرد دولت نهم و دهم در حوزه کشاورزی‌ گفت: متاسفانه اقدامات دولت احمدی‌نژاد در بخش کشاورزی، در 8 سال گذشته راضی‌کننده نبوده است.
وی ادامه داد: راه‌اندازی کارگروه‌های توسعه کشاورزی در سال پایانی دولت دهم شاید تنها نکته مثبت این دولت در حوزه کشاورزی بوده است، هرچند که صرفا به سمت توزیع تسهیلات هدایت شد.
عضو  هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی اظهار داشت: برنامه‌هایی که برای خودکفایی روغن، علوفه و گندم مطرح شده بود، محقق نشد و فعالیت‌های این دو دولت در زیر بخش‌های کشاورزی نیز قابل تغییر نیست.
نوری افزود: تعهدات وزرای دولت احمدی‌نژاد در حوزه کشاورزی عملی نشد و ما از عدم اجرای قوانین موثری مانند قانون بهره‌وری، طرح انتزاع مبنی بر قانون تمرکز فعالیت‌های مربوط به بخش کشاورزی گله‌مند هستیم.
نماینده بستان‌آباد تصریح کرد: حذف یارانه‌ها در بخش کشاورزی جزو سخت‌ترین کارهاست که حتی در قدرتمندترین اقتصادها نیز یارانه کشاورزی حذف نشده است‌ اما حذف یارانه تراکتور از اقدامات این دولت بود که این حوزه را با مشکلاتی روبرو ساخت.
وی ادامه داد: یارانه بخش کشاورزی به خاطر اهمیت امنیت غذایی از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و باید با دقت بیشتری درباره آن عمل کرد که در این دولت این دقت و حساسیت مشاهده نشد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، نوری در پایان خاطرنشان کرد: طرح توزیع عادلانه آب که از طرف شورای عالی استان‌ها ارائه شده و طرح احیا و نجات تالاب‌های کشور بعد از تعطیلات مجلس در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی بررسی و پیگیری خواهند شد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet