خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/17 18:36:45
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

وزرای اطلاعات و خارجه دولت آینده مسائل کلان نظام را در نظر بگیرند

عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره خصوصیات وزیران اطلاعات و خارجه دولت آینده گفت: وزرای خارجه و اطلاعات حاکمیتی هستند یعنی نباید درگیر مسائل جناحی و حزبی باشند و مسائل کلان نظام را در نظر بگیرند که در اینصورت قطعا بهتر می‌توانند رای اعتماد بگیرند.
وزرای اطلاعات و خارجه دولت آینده مسائل کلان نظام را در نظر بگیرند عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره خصوصیات وزیران اطلاعات و خارجه دولت آینده گفت: وزرای خارجه و اطلاعات حاکمیتی هستند یعنی نباید درگیر مسائل جناحی و حزبی باشند و مسائل کلان نظام را در نظر بگیرند که در اینصورت قطعا بهتر می‌توانند رای اعتماد بگیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/24589.jpg وزرای,اطلاعات,و,خارجه,دولت,آینده,مسائل,کلان,نظام,را,در,نظر,بگیرند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ اسماعیل کوثری به خصوصیات کلی وزرای کابینه پرداخت و گفت: وزیران دولت آتی باید بر اساس معیارها و دستاوردهای انقلاب اسلامی تعین شوند یعنی باید ولایتمدار،قانونمدار و قانونپذیر باشند.
کوثری با بیان اینکه کابینه آتی از پرداختن به حاشیه‌ها پرهیز کنند افزود: وزرا باید سعی کنند به کارها و مشکلات اصلی بپردازند یعنی طی کردن مسیر پیشرفت و غدالت ملاک‌هایی که با جوان بودن تخصص،تعهد و تجربه به دست می‌آید.
به گزارش خبرگزاری مهر، نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ویژگی‌های خاص وزرای اطلاعات و خارجه با توجه به عضویت شما در کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی چیست گفت: وزرای خارجه و اطلاعات حاکمیتی هستند یعنی نباید درگیر مسائل جناحی و حزبی باشند و مسائل کلان نظام را در نظر بگیرند که در اینصورت قطعا بهتر می‌توانند رای اعتماد بگیرند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet