خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1392/04/18 08:18:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفری:

دولت آینده به فکر پروژه‌های نیمه تمام آموزش‌وپرورش کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به وجود ۷ هزار پروژه عمرانی نیمه تمام در آموزش و پرورش، گفت:‌ دولت آینده فکری به حال پروژه‌های نیمه تمام آموزش و پرورش کند.
دولت آینده به فکر پروژه‌های نیمه تمام آموزش‌وپرورش کند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به وجود 7 هزار پروژه عمرانی نیمه تمام در آموزش و پرورش، گفت:‌ دولت آینده فکری به حال پروژه‌های نیمه تمام آموزش و پرورش کند. https://cdn.icana.ir/d/019/35100.jpg دولت,آینده,به,فکر,پروژه‌های,نیمه,تمام,آموزش‌وپرورش,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ قاسم جعفری عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ضمن اشاره به وجود 7 هزار پروژه عمرانی نیمه تمام در آموزش و پرورش، توضیح داد:‌ پیمانکاران حوزه عمران آموزش و پرورش باوجود تلاش‌های خود به دلیل فقدان بودجه نتوانستند تعهدات خود را اجرایی کنند.
نماینده مردم بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان در مجلس تصریح کرد: سال گذشته بودجه‌ای قریب به 1700میلیارد تومان به بخش‌های عمرانی آموزش و پرورش اختصاص یافت که از این میزان تنها مبلغی حدود 500میلیارد تومان تخصیص یافت.
جعفری با یادآوری اینکه دولت آینده فکری به حال پروژه‌های نیمه تمام آموزش و پرورش کند، ادامه داد: این بودجه‌های کلان باعث شده تا انتظاری بیش از حد از این وزارتخانه به وجود بیاید و دولت آینده باید با وضع بودجه‌های منطقی و واقعی این مشکلات را مرتفع کند.
وی افزود: رئیس جمهور آینده باید از کلید حل مشکلات خود در باز کردن قفل تحریم‌ها استفاده کند تا بتوانیم بخش اعظم سرمایه قریب به 100میلیارد دلاری جمهوری اسلامی ایران را که به دلیل تحریم بانک مرکزی در کشورهای چین و هند باقی مانده به داخل کشور بازگردانیم.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: دولت آینده باید با رفع این تحریم‌ها از طریق دیپلماتیک و البته با حفظ عزت، حکمت و مصلحت کشور سرمایه‌های بلوکه شده ایران را به داخل کشور بازگرداند و بیشترین توجه را به حوزه آموزش و پرروش کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet