خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1392/04/18 08:28:03
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سادات‌ابراهیمی:

دومینوی گرانی‌ها به شیر بی‌کیفیت رسید

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه کیفیت پایین شیر و افزایش قیمت آن نتیجه ضعف نظارت مسئولان است، گفت: کاهش مصرف محصولات لبنی اولین و مهمترین پیامد بالا رفتن قیمت شیر است.
دومینوی گرانی‌ها به شیر بی‌کیفیت رسید عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه کیفیت پایین شیر و افزایش قیمت آن نتیجه ضعف نظارت مسئولان است، گفت: کاهش مصرف محصولات لبنی اولین و مهمترین پیامد بالا رفتن قیمت شیر است. https://cdn.icana.ir/d/019/13680.jpg دومینوی,گرانی‌ها,به,شیر,بی‌کیفیت,رسید Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ سید‌محمد سادات‌ابراهیمی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با برشمردن مزایای استفاده از شیر در جامعه و تضمین سلامت افراد، گفت: دولت باید با پرداخت یارانه به شیر تولید‌کننده را در امر تولید و مصرفکننده را در مصرف یاری کند.
نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه بالا هزینه‌های تولید  در افزایش قیمت شیر بی‌اثر نبوده است، تصریح کرد: افزایش قیمت خوراک دام تحویل گاو‌ها به کشتار‌گاه ها را برای تولید‌کننده گان و دامداران به صرفه کرده است.
عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه کیفیت پایین شیر و افزایش قیمت آن نتیجه ضعف نظارت مسئولان است، گفت: کاهش مصرف محصولات لبنی اولین و مهم‌ترین پیامد بالا رفتن قیمت شیر است.
وی با بیان این مطلب که با تحویل دام به کشتار‌گاه‌ها میزان تولید شیر در جامعه کم خواهد شد، عنوان کرد: یکی از دلایلی که محصولات لبنی را دچار نوسان قیمت و افزایش نرخ کرده است بی‌توجهی مسئولان به تولید و عدم حمایت از آن‌هاست.
نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه بی‌نظارتی بر تولید و عرضه شیر کیفیت و قیمت‌ آن را دستخوش تغییرات عمده‌ای کرده است، افزود: شیر‌هایی که با طعم و رنگ آب به بازار عرضه می شوند نتیجه اهمال در وظایف سازمان غذا و دارو و همچنین سازمان بهداشت و درمان است که سلامت افراد در جامعه را به شوخی گرفته‌اند.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یادآور شد: پرداخت یارانه به شیر تنها راهی است که می‌توان مصرف کننده و تولید‌کننده را در چتر حمایتی لحاظ کرد و این در حالی است که گویی دولت هیچ تمایلی به تخصیص مجدد این یارانه ندارد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet