عید سعید غدیرخم
1392/04/18 09:17:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آصفری:

تحریم‌های غربی مقابل پیشرفت‌های نظامی ایران رنگ باخته است

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با تأکید بر اینکه تحریم‌های ضد ایرانی غرب تأثیری بر پیشرفت نظامی ایران نگذاشته است، گفت: با برنامه‌ریزی بیشتر و دقیق‌تر ایران می‌تواند ظرفیت‌های خود را در زمینه تجهیزات نظامی دفاعی شکوفا سازد.
تحریم‌های غربی مقابل پیشرفت‌های نظامی ایران رنگ باخته است عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با تأکید بر اینکه تحریم‌های ضد ایرانی غرب تأثیری بر پیشرفت نظامی ایران نگذاشته است، گفت: با برنامه‌ریزی بیشتر و دقیق‌تر ایران می‌تواند ظرفیت‌های خود را در زمینه تجهیزات نظامی دفاعی شکوفا سازد. https://cdn.icana.ir/d/019/40122.jpg تحریم‌های,غربی,مقابل,پیشرفت‌های,نظامی,ایران,رنگ,باخته,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمدحسن آصفری عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به رونمایی و تست دستاوردهای جدید دفاعی و نظامی از سوی وزارت دفاع در چند روز اخیر، گفت: پیشرفت کشور در این حوزه زمینه اقتدار کشور و ثبات منطقه را فراهم می‌کند.
نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس ، با بیان اینکه خوشبختانه وضعیت نیروی نظامی و دفاعی کشور از زمان انقلاب تاکنون بی‌نظیر بوده است، افزود:‌ ایران از جمله کشورهایی است که در زمینه تجهیزات نظامی حرف اول را در دنیا می‌زند، از این‌رو این موضوع موجب شده که دشمنان حرفی در این حوزه برای گفتن نداشته باشند.
آصفری ادامه داد: ایران بر اساس استراتژی بازدارندگی، اقدامات و برنامه‌ریزی زیادی در حوزه‌های مختلف نظامی انجام داد و دانشمندان جوان کشور نیز به کمک صنعت دفاعی آمدند.
وی امنیت کشور را در گرو تلاش بی‌وقفه نیروهای نظامی  و امنیتی دانست و تصریح کرد: ایران در تمام زمینه‌های زمینی، هوایی،‌ دریایی و جنگ الکترونیکی پیشرفت داشته و دلیل آن نیز اعمال تحریم‌ها و راه‌اندازی جنگ تحمیلی هشت ساله ضد جمهوری اسلامی است.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با تأکید بر اینکه خوشبختانه تحریم‌های کشورهای غربی علیه ملت ایران تأثیری بر پیشرفت نظامی ایران نگذاشته است، گفت: به طور حتم با برنامه‌ریزی بیشتر و دقیق‌تر ایران می تواند ظرفیت‌های خود را در زمینه تجهیزات نظامی دفاعی شکوفا سازد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet