خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1392/04/18 09:34:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حدادعادل:

وزرای دولت یازدهم روحیه ضد‌اشرافی‌گری و مبارزه با مفاسد اقتصادی داشته باشند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه وزرای دولت یازدهم باید روحیه ضد‌اشرافی‌گری و مبارزه با مفاسد اقتصادی داشته باشند، تصریح کرد: کابینه دولت یازدهم باید به دور از افراط و تفریط عمل کند.
وزرای دولت یازدهم روحیه ضد‌اشرافی‌گری و مبارزه با مفاسد اقتصادی داشته باشند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه وزرای دولت یازدهم باید روحیه ضد‌اشرافی‌گری و مبارزه با مفاسد اقتصادی داشته باشند، تصریح کرد: کابینه دولت یازدهم باید به دور از افراط و تفریط عمل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/24136.jpg وزرای,دولت,یازدهم,روحیه,ضد‌اشرافی‌گری,و,مبارزه,با,مفاسد,اقتصادی,داشته,باشند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ غلامعلی حدادعادل رئیس فراکسیون اصولگرایان در خصوص دیدار احتمالی این فراکسیون با رئیس جمهور منتخب، گفت: با توجه به اینکه مجلس شورای اسلامی در تعطیلات تابستانی است، تاکنون تصمیمی برای دیدار با رئیس جمهور منتخب نگرفته‌ایم و باید بعد از آغاز به کار مجلس درباره برگزاری این دیدار بحث و گفت‌و‌گو کنیم.
وی افزود: البته همانطور که در‌گذشته نیز اعلام کرده‌ایم، آماده هر گونه همکاری با دولت یازدهم و رئیس جمهور منتخب هستیم.
رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس همچنین در خصوص شاخصه‌های دولت اعتدال، اظهار داشت: رئیس جمهور منتخب نباید در انتخاب کابینه خود را به جریان‌های خاص محدود کند، بلکه باید از همه ظرفیت‌های نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی استفاده کند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، حدادعادل با تاکید بر اینکه وزرای دولت یازدهم باید روحیه ضد‌اشرافی‌گری و مبارزه با مفاسد اقتصادی داشته باشند، تصریح کرد: کابینه دولت یازدهم باید به دور از افراط و تفریط عمل کند و ما منتظر هستیم تا تحقق کابینه اعتدال و عقلانیت را در عمل مشاهده کنیم./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet