وکالة الانباء للمجلس الشوری الاسلامی

هدر اصلی
1392/04/18 10:04:53
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسین فتاحی:

باید کابینه‌ای مبتنی بر شایسته‌سالاری انتخاب شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: شخصیت‌ها و گروه‌های سیاسی باید از اعمال فشار بر رییس‌جمهور منتخب برای تعیین اعضای کابینه به شدت پرهیز کنند چرا که کابینه تحمیلی جوابگوی چالش‌های مختلف کشور نیست.
باید کابینه‌ای مبتنی بر شایسته‌سالاری انتخاب شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: شخصیت‌ها و گروه‌های سیاسی باید از اعمال فشار بر رییس‌جمهور منتخب برای تعیین اعضای کابینه به شدت پرهیز کنند چرا که کابینه تحمیلی جوابگوی چالش‌های مختلف کشور نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/21174.jpg باید,کابینه‌ای,مبتنی,بر,شایسته‌سالاری,انتخاب,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حسین فتاحی گفت: باید استقلال رییس‌جمهور منتخب برای انتخاب اعضای کابینه حفظ شود. اگر رییس‌جمهور استقلال نداشته باشد دیگر رییس‌جمهور ملت نیست.
وی افزود: برای رفع مشکلات کشور باید کابینه‌ای مبتنی بر شایسته‌سالاری انتخاب شود و قطعا کابینه تحمیلی راهگشا نیست. استقلال رییس‌جمهور منتخب در تعیین افراد کاردان و شایسته برای عضویت در هیات دولت کمک بسیار موثری برای رفع چالش‌های کشور است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خطاب به شخصیت‌ها و گروه‌های سیاسی از آنان خواست از اعمال فشار بر رییس‌جمهور برای پذیرش افراد مدنظرشان به شدت پرهیز کنند.
فتاحی افزود: رییس‌جمهور منتخب همان‌طور که اعلام کرده است اصلاح‌طلب اصولگراست و قطعا از نیروهای کاردان هر دو جریان سیاسی استفاده خواهد کرد اما نباید افراد به ایشان تحمیل شوند البته این سخن به معنای بی‌توجهی به مشورت‌ها و توصیه‌ها نیست بلکه مهم جلوگیری از سهم‌خواهی جریان‌های سیاسی از رییس‌جمهور منتخب است.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی خطاب به رییس‌جمهور منتخب توصیه کرد: بدون توجه به فشارهای سیاسی در تعیین اعضای کابینه، از شایستگان استفاده کنید. کابینه تحمیلی راهگشای رفع چالش‌های عمیق اقتصادی نیست. مردم ایران سیاسی‌ترین مردم جهان هستند بنابراین اگر قرار باشد تاثیرپذیری داشته باشیم بهتر است نظر مردم را بر شخصیت‌ها و گروه‌های سیاسی ارجحیت دهید./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet