هدر اصلی
1392/04/18 10:37:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی هشدار داد

جلوگیری از جنگ داخلی مسئولیت سنگین ارتش مصر

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ارتش و مسئولان فعلی مصر در قبال حضور مردم در خیابان‌ها خویشتن‌داری خود را حفظ کنند.
جلوگیری از جنگ داخلی مسئولیت سنگین ارتش مصر رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ارتش و مسئولان فعلی مصر در قبال حضور مردم در خیابان‌ها خویشتن‌داری خود را حفظ کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/33349.jpg جلوگیری,از,جنگ,داخلی,مسئولیت,سنگین,ارتش,مصر Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ علاالدین بروجردی با اشاره به تحولات اخیر مصر گفت: ارتش و مسئولان فعلی مصر باید در قبال حضور مردم در خیابان‌ها خویشتن‌داری کنند.
وی افزود: ارتش مصر باید توجه داشته باشد کسانی که در خیابان‌ها و در اعتراض به وضعیت موجود و دستگیری آقای مرسی حضور دارند، بخشی از مردم مصر هستند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، اوضاع کنونی مصر را بسیار نگران‌کننده دانست و خاطر‌نشان کرد: جلوگیری از جنگ داخلی مصر که مسئولیت سنگینی بر عهده ارتش و مسئولین فعلی مصر است و باید به این مهم توجه شود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، بروجردی در پایان تصریح کرد: امید است نیروهای مسلح مصر در این رابطه خویشتن‌داری خود را حفظ کنند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet