هدر اصلی
1392/04/18 10:53:50
سرویس سیاسی
بروجردی در واکنش به اخراج ایرانیان از امارات:

ایرانیان نقش مهمی در سازندگی امارات داشته‌اند

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست داخلی مجلس با اشاره به اینکه ایرانیان از ده‌ها سال قبل نقش مهمی در سازندگی امارات داشته‌اند، اخراج اتباع ایرانی از این کشور را به دلیل فشارهای خارجی دانست.
ایرانیان نقش مهمی در سازندگی امارات داشته‌اند رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست داخلی مجلس با اشاره به اینکه ایرانیان از ده‌ها سال قبل نقش مهمی در سازندگی امارات داشته‌اند، اخراج اتباع ایرانی از این کشور را به دلیل فشارهای خارجی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/30721.jpg ایرانیان,نقش,مهمی,در,سازندگی,امارات,داشته‌اند Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، به اخراج ایرانیان از امارات واکنش نشان داد و گفت: ایرانیان از ده‌ها سال قبل نقش مهمی در سازندگی امارات داشته‌اند و اماراتی‌ها به خوبی به این نکته واقفند ولی این کشور تحت فشار سایر قدرت‌ها و کشورها، اقدام به اخراج ایرانیان کرد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: واقعیت تاریخی حضور ایرانیان در امارات حکم می‌کند سیاستمداران این کشور، تحت تاثیر دیگران دست به اقداماتی نزنند که به ضرر آنها باشد.

وی با اشاره به اینکه برخی از اخراج‌شدگان،  در امارات سرمایه‌گذاری‌هایی داشتند، تصریح کرد: وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی باید از حق و منافع ایرانیان در خارج از کشور دفاع کند و از کنار این موضوع به‌سادگی نگذرد.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست داخلی مجلس به سرمایه‌گذاران ایرانی در کشورهای دیگر توصیه کرد سرمایه خود را به داخل بیاورند و افزود: با توجه به شرایط امروز جمهوری اسلامی ایران توصیه می‌کنیم سرمایه گذاران ایرانی مقیم در خارج از کشور از جمله امارات بتوانند با تسهیلات ویژه سرمایه خود را به داخل بیاورند و نقش خود را در شکوفایی اقتصاد داخلی ایفا کنند.

خبرگزاری‌ها گزارش داده‌اند، در چند ماه گذشته ده‌ها ایرانی مقیم که بیش از 25 سال سابقه اقامت داشته‌اند بدون هیچ دلیلی، اقامت‌شان لغو و از این کشور اخراج شدند و این درحالی است که هیچ دلیلی مبنی بر اخراج آنان بیان نمی‌شود. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet