عید سعید غدیرخم
1392/04/18 11:38:30
سرویس سیاسی
نعمتی: رسانه‌ملی در تجلیل از احمدی‌نژاد بزرگنمایی و افراط کرد

بزرگ‌پنداری ضرغامی به جایگاه رسانه ملی ضربه‌زده است

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه بزرگ‌پنداری ضرغامی به جایگاه رسانه ملی ضربه‌زده، گفت: رسانه‌ملی در تجلیل از احمدی‌نژاد بزرگنمایی و افراط کرد.
بزرگ‌پنداری ضرغامی به جایگاه رسانه ملی ضربه‌زده است عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه بزرگ‌پنداری ضرغامی به جایگاه رسانه ملی ضربه‌زده، گفت: رسانه‌ملی در تجلیل از احمدی‌نژاد بزرگنمایی و افراط کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/32035.jpg بزرگ‌پنداری,ضرغامی,به,جایگاه,رسانه,ملی,ضربه‌زده,است Icana

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از عملکرد افراطی سازمان صداوسیما در برگزاری مراسم نکوداشت هشت سال تلاش جهادی و بزرگنمایی اقدامات احمدی‌نژاد در هشت سال اخیر، گفت: به طور حتم این سازمان متولی برگزاری چنین مراسمی نبود همان طور که در برخی دیگر از موضوعات کشور نیز نابجا ورود کرد.

حمایت افراطی ضرغامی از احمدی‌نژاد جایگاه رسانه ملی را تضعیف کرد

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه اقدامات افراطی ضرغامی در حمایت بی حد و حصر از احمدی‌نژاد، جایگاه سازمان صدا و سیما را تضعیف کرد، افزود:‌ سیاست‌های این سازمان باید هر چه سریع‌تر اصلاح شود.

وی با بیان اینکه ضرغامی در برنامه‌ و مراسم‌های صدا و سیما به صورت غیر مستقیم، خود را به‌عنوان بزرگ همه افراد معرفی می‌کند، تصریح کرد: خودسری صدا و سیما برای تجلیل از دولت به‌هیچ وجه قابل قبول نیست.

رسانه ملی تجلیل از احمدی‌نژاد را جایگزین تحلیل کرد

نعمتی با اعلام اینکه متأسفانه صدا و سیما در چند سال اخیر تجلیل از احمدی‌نژاد را جایگزین تحلیل کرده است، یادآور شد: اقدامات سازمان صدا و سیما به ریاست ضرغامی شبهات بسیاری را در ذهن مردم ایجاد کرده است.

عضو هیأت رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس افزود: این اقدامات به جایگاه صدا و سیما آسیب می‌زند، از این رو ریاست این سازمان باید از تکرار این اقدامات افراطی پرهیز کند.

ضرغامی آینده رسانه‌ملی را فدای رفاقت با احمدی‌نژاد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه ضرغامی آینده رسانه‌ملی را فدای رفاقت با احمدی‌نژاد کرد، افزود:‌ این سازمان نباید با پول بیت‌المال عقاید شخصی رؤسای خود را به خورد ملت بدهد، از این رو رئیس صدا و سیما باید از انجام اقدامات خارج از وظیفه دست بردارد.

محمود احمدی نژاد نیمروز یکشنبه میهمان سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران بود تا در مراسمی با عنوان « نکوداشت هشت سال تلاش جهادی» مورد تجلیل قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet