ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/18 11:39:56
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رجایی ‌باغ‌سیایی:

دولت یازدهم با دفاع منطقی از منافع ملی موجب ارتقاء جایگاه ایران در دنیا شود

عضو شورای مرکزی فراکسیون روحانیون مجلس گفت: دولت یازدهم باید حل مشکل تورم را در اولویت کاری خود قرار دهد و با دفاع منطقی از منافع ملی موجب ارتقاء جایگاه کشور در عرصه بین‌المللی شود.
دولت یازدهم با دفاع منطقی از منافع ملی موجب ارتقاء جایگاه ایران در دنیا شود عضو شورای مرکزی فراکسیون روحانیون مجلس گفت: دولت یازدهم باید حل مشکل تورم را در اولویت کاری خود قرار دهد و با دفاع منطقی از منافع ملی موجب ارتقاء جایگاه کشور در عرصه بین‌المللی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/20935.jpg دولت,یازدهم,با,دفاع,منطقی,از,منافع,ملی,موجب,ارتقاء,جایگاه,ایران,در,دنیا,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام محمد رجایی ‌باغ‌سیایی درباره ویژگی اعضای کابینه یازدهم اظهار داشت: اعضای دولت یازدهم باید افرادی انقلابی و معتقد به آرمان‌های انقلاب باشند که عدالت‌طلبی، مبارزه با رانت‌خواری و ویژه‌خواری از جمله آنهاست.
وی افزود: اعتقاد به قانون اساسی و اصل ولایت فقیه نیز از مهم‌ترین مواردی است که اعضای کابینه دولت آینده باید به آن اعتقاد نظری و التزام عملی داشته باشند.
نماینده گناباد و بجستان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اعضای کابینه همچنین باید از تجربه و تخصص کافی برای اداره وزارتخانه و مجموعه‌های تحت امرشان برخوردار باشند.
رجایی باغ‌سیایی افزود: توجه به تورم و مسائل اقتصادی باید در اولویت کاری دولت یازدهم قرار گیرد و به‌گونه‌ای عمل شود تا آرامش به بازار بازگردد.
به گزارش خبرگزاری فارس، وی در پایان خاطر نشان کرد: دولت یازدهم در عرصه بین‌المللی باید با دفاع منطقی از اهداف انقلاب، منافع کشور و نظام موجب ارتقاء جایگاه ایران در عرصه بین‌المللی شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet