ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/18 11:50:11
سرویس سیاسی
پیرموذن:کارنامه دولت نزد مردم عیان است لزومی به تمجید ضرغامی نبود

افراط و تفریط در رسانه ملی موج می‌زند

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه کارنامه دولت نزد مردم عیان است تمجید ضرغامی از احمدی‌نژاد توجیه ندارد، گفت: افراط و تفریط در رسانه ملی موج می‌زند.
افراط و تفریط در رسانه ملی موج می‌زند عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه کارنامه دولت نزد مردم عیان است تمجید ضرغامی از احمدی‌نژاد توجیه ندارد، گفت: افراط و تفریط در رسانه ملی موج می‌زند. https://cdn.icana.ir/d/019/25909.jpg افراط,و,تفریط,در,رسانه,ملی,موج,می‌زند Icana

کمال‌الدین پیر موذن در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت٬ با انتقاد از برگزاری مراسم تقدیر از رئیس جمهور از سوی رئیس رسانه ملی٬ گفت: افراط ‌گرایی از سوی برخی صاحب منصبان به قدری مردم را ناراحت کرد که این ناراحتی در میان جوانان به باورسوزی تبدیل شد.

نماینده مردم اردبیل٬ نمین٬ نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس رسانه ملی با برگزاری مراسم تقدیر از رئیس جمهور و بیان کلمات افراطی و بزرگ‌نمایانه  در وصف او سعی داشت انتقادات را از خود دور کند٬ تصریح کرد: در مناظرات پیش از انتخابات همگان عملکرد رسانه ملی را دیدند و با انتقادات تندی که به شخص ضرغامی می‌شود٬ وی سعی کرد٬ با ترتیب دادن مراسم تقدیر از رئیس جمهور تیغ تیز منتقدان را از خود دور کند.

ضرغامی خلاف جریان اعتدال حرکت می‌کند

وی با تاکید براینکه افراط و تفریط در صدا و سیما موج می‌زند٬ بیان کرد: علی‌رغم اینکه اقبال عمومی به سمت‌وسوی اعتدال در حال حرکت است٬ حرکت رسانه ملی و شخص رئیس رسانه‌ای جهتی خلاف آن است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه پیامبر اکرم (ص) فرمودند "اگر شخصی به دنبال افراط‌گرایی باشد بهره‌ای از اسلام نبرده‌است"٬ گفت: آموزه‌های قرآنی و رفتار علوی کاملا واضح و روشن است امیدواریم رئیس رسانه ملی در رویکرد خود تجدید نظر کند.

کارنامه دولت احمدی‌نژاد روشن است/رسانه ملی از هر مقامی به اندازه قد و قواره‌اش قدردانی کند

پیرموذن با اعلام اینکه رسانه ملی از هر مقامی به اندازه قد و قواره‌اش قدردانی کند٬ ادامه داد: کارنامه دولت نهم و دهم در میان مردمی که حدود نود درصد آنها با مشکلات معیشتی و زیربار فقر فزاینده قرار دارد نمایان و عیان است و دیگر لزومی به تعریف و تمجید ندارد.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس٬ ادامه داد: به همان میزان که رسانه ملی به رئیس جمهور زمان داد تا به ارائه گزارش عملکرد خود در 8سال گذشته بپردازد به کارشناسان نیز فرصت دهد تا دولت را نقد کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet