عید سعید غدیرخم
1392/04/18 15:33:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فیاضی خبر داد

بررسی "طرح نظام رتبه‌بندی معلمان" در بهارستان

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بررسی طرح نظام رتبه‌بندی معلمان در دستور کار این هفته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قرار دارد.
بررسی "طرح نظام رتبه‌بندی معلمان" در بهارستان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بررسی طرح نظام رتبه‌بندی معلمان در دستور کار این هفته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/20668.jpg بررسی,"طرح,نظام,رتبه‌بندی,معلمان",در,بهارستان Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالوحید فیاضی نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس با اشاره به ادامه پیگیری طرح نظام رتبه‌بندی معلمان در جلسات آینده این کمیسیون آموزش و تحقیقات، گفت: بررسی طرح نظام رتبه‌بندی معلمان در دستور کار این هفته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قرار دارد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی در ادامه افزود: دو موضوع مهمی که این هفته در دستور کار کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت قرار دارد، طرح "سنجش و پذیرش دانشجو" و "طرح نظام رتبه‌بندی معلمان" است.
گفتنی است که طرح رتبه‌بندی معلمان در صحن علنی مجلس اعلام وصول شده است، همچنین این طرح از اواخر سال گذشته از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس مطرح شد، اما به جهت تداخل با بودجه و بررسی آن، رسیدگی به این طرح به تعویق افتاد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet