ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/18 16:17:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سالک:

حدادعادل فردی متخلق به اخلاق اسلامی و انسانی صبور و متفکر است

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر اینکه حداد عادل اشراف کاملی به مسائل فرهنگی و مسائل روز کشور دارد، گفت: حدادعادل فردی متخلق به اخلاق اسلامی و انسانی صبور و متفکر است.
حدادعادل فردی متخلق به اخلاق اسلامی و انسانی صبور و متفکر است رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر اینکه حداد عادل اشراف کاملی به مسائل فرهنگی و مسائل روز کشور دارد، گفت: حدادعادل فردی متخلق به اخلاق اسلامی و انسانی صبور و متفکر است. https://cdn.icana.ir/d/019/20391.jpg حدادعادل,فردی,متخلق,به,اخلاق,اسلامی,و,انسانی,صبور,و,متفکر,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد سالک رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به ابعاد شخصیتی، اجتماعی و فرهنگی حدادعادل، گفت: بنده معتقدم که حداد عادل یکی از شخصیت‌‌های فرهنگی و سیاسی کشور بوده و البته صاحب امتیازات فراوانی در این جهت  نیز هست.
وی در همین زمینه ادامه داد: از جمله مهمترین امتیازات حداد عادل، انس با قرآن و ترجمه قرآنی است که او انجام داده است. به اعتقاد بنده این موضوع، نمود یک حرکت فرهنگی در کشور است که می‌تواند الگویی برای جوانان، اندیشمندان و پژوهشگران باشد.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه حداد عادل شخصیتی با ابعاد گوناگون است، اظهارداشت: از جمله فعالیت‌های ویژگی‌های اخلاقی و فرهنگی حداد عادل این است که وی متخلق به اخلاق اسلامی و انسانی و فردی با کرامت است.
حداد عادل تأکید کرد: حداد عادل صاحب ارزش اخلاقی به نام صبر و صبور بودن است. وی انسانی صبور، پخته و صاحب اندیشه و تفکر بلند است.
وی در ادامه افزود: در جمع‌بندی ارزش‌های اخلاقی حداد عادل، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های روحی، معنوی و اخلاقی وی، توجه به تبعیت محض از ولایت فقیه است که این موضوع  از اعتقاد راسخ او به ولایت فقیه نشأت می‌گیرد. حداد عادل مطیع ولایت فقیه به معنای وسیع کلمه است.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر اینکه حداد عادل اشراف کاملی به مسائل فرهنگی و مسائل روز کشور دارد، گفت: حداد عادل یکی از مطلعین مسائل روز کشور در همه حوزه‌ها و به خصوص موضوعات فرهنگی و سیاسی است.
سالک در ادامه به نمونه‌ای از فعالیت‌ها و اقدامات فرهنگی و سیاسی حداد عادل اشاره کرد و افزود: حداد عادل توانسته در کنار  مسئولیت نمایندگی در مجلس، ریاست فرهنگستان زبان و ادب فارسی ار نیز بر عهده داشته باشد که این مسئله نشان‌دهنده توانمندی‌های فکری و معنوی اوست.
وی در ادامه به برخی اقدامات حداد عادل در مجلس هشتم اشاره و تصریح‌کرد: از جمله اقدامات وی در مجلس و زمانی که ریاست کمیسیون فرهنگی را بر عهده داشت، این بود که توانست اقدامات شایسته‌ای در طرح نظارت بر صداوسیما انجام دهد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، سالک در پایان خاطرنشان‌کرد: حداد عادل انسان فرهیخته‌ای است که ما در کشور نمونه او را کمتر داریم و امیدوارم که در حرکت تقدیر و تجلیلی که برای وی در حال شکل‌گیری است، موفق باشد و من توفیقات روز افزون را از خداوند متعال برای او خواهانم./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet