هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نکو خبر داد:

انتخابات شوراها در روستای کرشت شهرستان پردیس باطل شد

سرویس سیاسی
عضو هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا در استان تهران، از ابطال انتخابات شوراها در روستای کرشت شهرستان پردیس خبر داد و گفت:‌ ابطال انتخابات در چند منطقه دیگر در حال بررسی بوده و در روزهای آینده اعلام می‌شود.
شنبه 22 تیر 1392 ساعت 13:14
انتخابات شوراها در روستای کرشت شهرستان پردیس باطل شد عضو هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا در استان تهران، از ابطال انتخابات شوراها در روستای کرشت شهرستان پردیس خبر داد و گفت:‌ ابطال انتخابات در چند منطقه دیگر در حال بررسی بوده و در روزهای آینده اعلام می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/39381.jpg انتخابات,شوراها,در,روستای,کرشت,شهرستان,پردیس,باطل,شد Icana

ابراهیم نکو در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح آخرین وضعیت تأیید صحت انتخابات شوراها در استان تهران، گفت: هم‌اکنون با تلاش اعضای هیأت مرکزی صحت انتخابات بیشتر روستاها و شهرها استان تهران تأیید شده و تنها بررسی انتخابات چند شهر باقی مانده است.

نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، از ابطال انتخابات شوراها در روستای کرشت شهرستان پردیس خبر داد و افزود: از طرف دیگر در برخی شهرها مانند پردیس، رودهن، نسیم شهر و حسن‌آباد ابهاماتی وجود دارد که جمع‌بندی و تعیین و تکلیف صحت و یا ابطال انتخابات در این مناطق به فردا موکول شد.

عضو هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا در استان تهران، با اعلام اینکه در هفته اخیر صحت انتخابات شوراها در روستا مهرآباد شهرستان دماوند به تأیید هیأت مرکزی نظارت رسیده است، تصریح کرد: همچنین در صورت افزایش ابطال انتخابات در مناطق دیگر، معترضان می‌توانند شکایت خود را برای بررسی بیشتر به هیأت مرکزی ارائه کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000