هدر اصلی
1387/11/09 15:38:00
سرویس صحن
نطق جلسه پیش از دستور

نماینده ورامین: بار دیگر شاهد خیانت انگلیس به ملت ایران هستیم

نماینده مردم ورامین با اشاره به خروج نام منافقین از لیست تروریست‌ها توسط اتحادیه اروپا تصریح کرد: بار دیگر شاهد خیانت انگلیس خائن به منافع ملت ایران و جمهوری اسلامی ایران هستیم.

"سید حسین نقوی حسینی" چهارمین ناطق جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها یکی از اقدامات مهم دولت و مجلس در جهت اصلاح ساختار اقتصادی کشور است.

وی افزود: هدفمند کردن یارانه‌ها مطالبه‌ای است که در دو دهه اخیر استدلال‌های کارشناسی آن در مجامع علمی و اقتصادی مطرح شده و جناح‌های مختلف بر آن تاکید دارند به گونه‌ای که این امر به یک آرزو تبدیل شده است.

نماینده ورامین در ادامه اظهار داشت: حال امروز که یک دولت خط مقدم این اقدام پرهزینه قرار گرفته است ای کاش مجلس و کمیسیون اقتصادی خود طلایه‌دار این کار می شد، اما حالا که دولت پیشقدم شده است مجلس باید با کمک خود قانونی کم هزینه و عملیاتی تنظیم کند چرا که چنین قانونی برای کشور ضروری است.

نقوی با اشاره به خروج نام منافقین از لیست تروریست‌ها توسط اتحادیه اروپا گفت: بار دیگر شاهد خیانت انگلیس خائن به منافع ملت ایران و جمهوری اسلامی ایران هستیم و ملت ما هنوز ترور شهید مطهری، بهشتی و یاران وی، مفتح، رجایی، باهنر و ترور شخصیت‌های مهم کشور را فراموش نکرده است.

وی افزود: چگونه این مدعیان دروغین دموکراسی حاضرند برای خروج یک گروه تروریستی از لیست تروریست‌ها تلاش کنند و خیانت انگلیس برای ملت ما همیشه آشکار است.

نماینده ورامین از بهبهانی وزیر راه و معاونین وی به خاطر سفر به شهرستان ورامین واقدام در اجرای سریع پروژه‌های این استان و تعریض جاده تهران- ورامین و قم - گرمسار تشکر کرد.

نقوی همچنین از مرتضی تمدن استاندار تهران به خاطر حضور 2 روزه در این شهرستان و تشکیل جلسات کاری برای پیشرفت کارها تشکر و قدردانی کرد.

وی از احمدی‌نژاد خواست تا برای آغاز دور دوم سفرهای استانی خود به تهران اقدام کند و این سفر را از شهرستان ورامین آغاز کند.

وی در پایان از علی‌آبادی رئیس سازمان تربیت بدنی خواست برای ارتقا تربیت بدنی استان تهران تلاش کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet