آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

کامران: تحقیق و تفحص از قوه قضاییه سال جاری به اتمام می رسد

سرویس سیاسی
حسن کامران نماینده اصفهان با اشاره به در جریان بودن روند تحقیق و تفحص از قوه قضاییه و عریض و طویل بودن این دستگاه، زمان پایان این تحقیق و تفحص را تا پایان سال جاری اعلام کرد.
یکشنبه 25 شهریور 1386 ساعت 17:16

نماینده اصفهان در جمع خبرنگاران گفت: تلاش گردیده است تا تعامل میان مجلس و قوه قضاییه حفظ شود و این تلاش ادامه خواهد داشت و سعی داریم در سال اتحاد ملی و انسجام اسلامی وحدت را عمق دهیم.

کامران افزود: تحقیق و تفحص مجلس کمک به دستگاه هاست در حالی که برخی به غلط فکر می کنند کار تحقیق و تفحص مچ گیری است اما تفحص مسایلی را مطرح می کند که خروجی آن رشد قوا می باشد.

وی در خصوص گزارش تحقیق و تفحص گفت: گزارش وقتی نهایی شد ارائه می گردد و به طور رسمی به اطلاع می رسد، هر چند که در کنار هر گزارشی شایعاتی بوجود می آید که پایه و اساسی ندارد و برای برهم زدن تعامل و خدشه دار کردن روند گزارش مطرح می گردد.

وی ادامه داد: به برکت ماه مبارک رمضان امیدواریم همان گونه که سه قوه از انتقاد سازی می کنند این رفتار را ادامه دهند و مردم دین باور ما با این روحیه همکاری داشته باشند و در مجموع امیدواریم همه تلاش در اجرای تدابیر مقام معظم رهبری داشته باشند چرا که خروجی آن در نهایت کمک به عدالت است.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000