هدر اصلی
1386/04/05 10:56:00
سرویس سیاسی

حدادعادل: آرمان فلسطین آرمان همه جهان اسلام است

رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز سه شنبه ۵ تیر ماه در جلسه غیر رسمی پس از سخنرانی نماینده حماس در تهران آرمان مردم فلسطین را آرمان همه جهان اسلام خواند و آن را در صدر دستور کار جهان اسلام خواند.

حدادعادل گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل و نظام جمهوری اسلامی ایران و مجلس شورای اسلامی همواره پشتیبانی کامل خود را اعلام نموده‌اند و تنها چیزی که می‌تواند آرمان فلسطین را تامین نماید و آزادی و استقلال را برای این سرزمین بازگرداند وحدت تمام گروه‌های مبارز فلسطینی است.

وی همچنین گفت: هر گونه اختلاف میان گروه‌های مبارز فلسطین موجب تاسف است، اما بدنه از این موضوع سوق گرفتن جویانات به سوی سازش با اسراییل است.

وی دولت حماس را برخواسته از رای اکثریت مردم خواند و گفت: ما چون از رای مردم فلسطین پشتیبانی می‌کنیم از دولت حماس نیز حمایت می‌نماییم.

نماینده تهران در جبهه مبارز فلسطین (حماس و فتح)‌ را به وحدت فراخواند و گفت: ما آماده هرگونه اقدام برای کاهش بحران همانطور که در گذشته بوده‌ایم هستیم.

حدادعادل در پایان افزود: ما برای تمام ملت فلسطین در راه رسیدن به استقلال و آزادی آرزوی موفقیت می‌کنیم و برای وحدت حماس و فتح آرزو می‌کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet