هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رسایی در تذکر شفاهی

اثبات احتمال تعلیق خاموش غنی سازی هسته ای دور زدن مجلس است

سرویس صحن
عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با ابراز تأسف از اخباری که این روزها در خصوص تعلیق خاموش غنی سازی هسته ای شنیده می شود، گفت: صحت اینگونه اخبار به معنی دور زدن مجلس شورای اسلامی است.
چهارشنبه 8 آبان 1392 ساعت 12:56
اثبات احتمال تعلیق خاموش غنی سازی هسته ای دور زدن مجلس است عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با ابراز تأسف از اخباری که این روزها در خصوص تعلیق خاموش غنی سازی هسته ای شنیده می شود، گفت: صحت اینگونه اخبار به معنی دور زدن مجلس شورای اسلامی است. http://cdn.icana.ir/d/019/42977.jpg اثبات,احتمال,تعلیق,خاموش,غنی,سازی,هسته,ای,دور,زدن,مجلس,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمید رسایی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 8 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با اشاره به اخباری که در روزهای اخیر درخصوص تعلیق خاموش غنی سازی هسته ای شنیده می شود، افزود: باید دولت و همچنین سازمان هسته ای و اتمی کشور توضیح شفاف و روشنی درخصوص موضوع مذکور بدهند تا دغدغه ما از بین برود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اخباری که درباره تعلیق خاموش غنی سازی در کشور به گوش می رسد، تصریح کرد: متاسفانه این گونه اخباری که به گوش می رسند، ردپای جریان های نابجایی هستند که در لابلای نرمش های قهرمانانه دولت جاسازی کردند در این توافق نانوشته با غرب دیده می شود.

وی ادامه داد: اگر اثبات شود که غنی سازی هسته ای در کشور متوقف شده یعنی برخی مجلس را دور زده اند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه متاسفانه عده ای به دنبال این هستند که غنی سازی را عامل تحریم ها معرفی کنند، افزود: غنی سازی سمبل غرور ملی و استقلال کشور است و نباید تعطیل شود.

رسایی با تاکید بر اینکه تعلیق خاموش غنی سازی هسته ای دور زدن مجلس است، گفت: متاسفانه اخیراً شنیده می شود که غنی سازی 20 درصد به اسم لزوم تحقیقات بیشتر متوقف شده است، مگر تحقیقات بیشتر مستلزم توقف غنی سازی است؟

وی با یادآوری زمزمه هایی که درخصوص تعدیل نیروهای متخصص سازمان هسته ای به گوش می رسد، افزود: سالها زمان صرف تربیت نیروهای متخصص شده حالا اگر این افراد از این سنگر خارج شوند، ما بی شک دچار مشکل خواهیم شد.

رسایی گفت: ما به دولت اعتماد داریم ولی نگران هستیم که جریانی به دنبال حرکت های ناشایست دیگر باشد.

عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی یادآور شد: دولت و مسئولان سازمان هسته ای در کشور باید به دقت موضوع مذکور را بررسی کرده و با شفافیت به مجلس اعلام کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000