هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
لاریجانی در جمع خبرنگاران:

مسیر گسترش روابط با چین حرکت رو به جلو دارد

سرویس سیاسی
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسیر گسترش روابط با چین حرکت رو به جلو دارد، گفت: بخش های اجرایی در دو کشور برای به ثمر رساندن هماهنگی هایی که بین سران انجام می شود باید آمادگی کامل داشته باشند.
چهارشنبه 8 آبان 1392 ساعت 15:32
مسیر گسترش روابط با چین حرکت رو به جلو دارد رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسیر گسترش روابط با چین حرکت رو به جلو دارد، گفت: بخش های اجرایی در دو کشور برای به ثمر رساندن هماهنگی هایی که بین سران انجام می شود باید آمادگی کامل داشته باشند. http://cdn.icana.ir/d/019/44660.jpg مسیر,گسترش,روابط,با,چین,حرکت,رو,به,جلو,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ،لاریجانی  پس از این دیدار در محل کنگره ملی خلق چین به خبرنگاران ایرانی گفت: نگاه تهران و پکن به مسایل مهم منطقه ای و جهانی خیلی به هم نزدیک است.

رییس مجلس شورای اسلامی  با اشاره به همکاریهای همه جانبه بین ایران و چین افزود: ما مذاکرات بسیار سازنده ای داشتیم و نگاه هر دو کشور هم این است که دو کشور می توانند در دراز مدت اقدامات موثری در زمینه های سرمایه گذاری، اقتصادی و تجاری داشته باشند.

لاریجانی با اشاره به اینکه مسیر گسترش روابط با چین حرکت رو به جلو دارد، گفت: بخش های اجرایی در دو کشور برای به ثمر رساندن هماهنگی هایی که بین سران انجام می شود باید آمادگی کامل داشته باشند.

رییس مجلس  در ادامه به اهمیت روابط فرهنگی ایران و چین اشاره کرد و افزود: راجع به مسایل فرهنگی از جمله موضوع توریسم بحث شد و امید است که در این رابطه به خصوص در بخش سرمایه گذاری مسایل آسان تر حل شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000