هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خباز:

دولت تا 18 آبان ماه برای معرفی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان فرصت دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
معاون امور تقنینی معاون پارلمانی رییس جمهوری با بیان این که دولت تا 18 آبان ماه برای معرفی وزیر ورزش و جوانان فرصت دارد، گفت: رییس جمهوری به روال معمول شخصی را که برای سرپرستی وزارتخانه ای تعیین می کند به عنوان وزیر پیشنهادی نیز به مجلس شورای اسلامی معرفی می شود.
چهارشنبه 8 آبان 1392 ساعت 15:48
دولت تا 18 آبان ماه برای معرفی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان فرصت دارد معاون امور تقنینی معاون پارلمانی رییس جمهوری با بیان این که دولت تا 18 آبان ماه برای معرفی وزیر ورزش و جوانان فرصت دارد، گفت: رییس جمهوری به روال معمول شخصی را که برای سرپرستی وزارتخانه ای تعیین می کند به عنوان وزیر پیشنهادی نیز به مجلس شورای اسلامی معرفی می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/46959.jpg دولت,تا,18,آبان,ماه,برای,معرفی,وزیر,پیشنهادی,ورزش,و,جوانان,فرصت,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛«محمدرضا خباز» اظهارداشت: هنوز اطلاع دقیقی از گزینه پیشنهادی برای وزارت ورزش و جوانان نداریم اما احتمال معرفی «محمد شریعتمداری» سرپرست فعلی این وزارتخانه وجود دارد.

حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» ششم آبان ماه در حکمی «محمد شریعتمداری» را با حفظ سمت معاون اجرایی رییس جمهوری به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان منصوب کرد.
 
خباز افزود: براساس قانون رییس جمهوری می تواند تا سه ماه برای یک وزارتخانه سرپرست معرفی کند و با توجه به این که در 24مردادماه «سید رضا صالحی امیری» را به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان معرفی کرد، دکتر روحانی تا 24 آبان ماه می توانست برای این وزارتخانه سرپرست جدید معرفی کند.
 
وی درمورد معرفی وزیر پیشنهادی برای تصدی مسوولیت وزارت ورزش و جوانان یادآور شد: مجلس یک هفته زمان برای بررسی سوابق وزیر پیشنهادی وقت نیاز دارد بنابراین رییس جمهوری تا 18 آبان ماه فرصت دارد وزیر پیشنهادی را معرفی کند هر چند که احتمال دارد زودتر از این زمان نیز گزینه ای را به هیات رییسه مجلس معرفی کند.
 
به گزارش ایرنا،معاون امور تقنینی معاون پارلمانی رییس جمهوری به همزمانی زمان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان با تعطیلات هفتگی مجلس اشاره کرد و اظهارداشت: مجلس می تواند در اولین فرصت جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی را برگزار کند و سپس نمایندگان به حوزه های انتخابیه خود بروند. /
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000