هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی:

جلسه کمیسیون عمران با آخوندی درباره مسکن مهر دوشنبه برگزار می‌شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون عمران مجلس از جلسه اعضای این کمیسیون با وزیر راه و شهرسازی درباره توقف ساخت مسکن مهر در روز دوشنبه هفته آینده خبر داد.
چهارشنبه 8 آبان 1392 ساعت 18:28
جلسه کمیسیون عمران با آخوندی درباره مسکن مهر دوشنبه برگزار می‌شود عضو کمیسیون عمران مجلس از جلسه اعضای این کمیسیون با وزیر راه و شهرسازی درباره توقف ساخت مسکن مهر در روز دوشنبه هفته آینده خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/44040.jpg جلسه,کمیسیون,عمران,با,آخوندی,درباره,مسکن,مهر,دوشنبه,برگزار,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا رضایی نماینده مردم جهرم و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه این کمیسیون با وزیر راه و شهرسازی خبر داد و گفت: کمیسیون عمران مجلس قصد دارد پیرامون موضوع مسکن مهر، بودجه سال 93 و برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی تا پایان سال‌جاری جلسه‌ای با آخوندی برگزار کند که این جلسه قرار بود روز گذشته برگزار شود، اما به دلیل تاخیر وزیر این جلسه کنسل شد.
وی ادامه داد: متاسفانه وزارت راه و شهرسازی بر توقف مسکن مهر اصرار دارد، اما نمایندگان مجلس و به ویژه اعضای کمیسیون عمران معتقدند که تعطیلی یک باره این طرح موجب افزایش قیمت مسکن می‌شود، لذا نمایندگان مجلس خواستار این هستند که وزیر راه و شهرسازی پیش از توقف مسکن مهر، طرحی را جایگزین آن کند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، این عضو کمیسیون عمران مجلس برهمین اساس گفت: این جلسه عصر روز دوشنبه هفته آینده برگزار می‌شود تا نمایندگان توضیحات و برنامه‌های وزیر راه و شهرسازی درباره این موضوعات را استماع کنند./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000