هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پیرموذن:

یوم‌الله 13 آبان تجلی اراده استکبار ستیزی ملت ایران است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم اردبیل،‌ نمین و نیر با گرامیداشت روز 13 آبان گفت: یوم‌الله 13 آبان امسال نیز همانند سال‌های گذشته شعار "مرگ بر آمریکا" در همه جا طنین‌انداز خواهد شد و مردم ایران خوی استکباری و تجاوزگرانه‌ آمریکا را به افکار عمومی جهان نشان خواهند داد.
پنج‌شنبه 9 آبان 1392 ساعت 12:16
یوم‌الله 13 آبان تجلی اراده استکبار ستیزی ملت ایران است نماینده مردم اردبیل،‌ نمین و نیر با گرامیداشت روز 13 آبان گفت: یوم‌الله 13 آبان امسال نیز همانند سال‌های گذشته شعار "مرگ بر آمریکا" در همه جا طنین‌انداز خواهد شد و مردم ایران خوی استکباری و تجاوزگرانه‌ آمریکا را به افکار عمومی جهان نشان خواهند داد. http://cdn.icana.ir/d/019/42856.jpg یوم‌الله,13,آبان,تجلی,اراده,استکبار,ستیزی,ملت,ایران,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛"کمال‌الدین پیرموذن ،با اشاره به فرا رسیدن 13 آبان و دهه "استکبار ستیزی"، اظهار داشت: ملت غیور ایران با حضور در را‌هپیمایی 13 آبان، بار دیگر نشان خواهند داد که شعار "مرگ بر آمریکا" همچنان پا برجاست چرا که تغییری در رویکرد و ماهیت آمریکا به‌وجود نیامده است.
 
وی در ادامه افزود: 13 آبان روز تجلی اراده ملت ایران در مقابله با استکبار جهانی است.
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: 13 آبان امسال نیز همانند سال‌های گذشته شعار "مرگ بر آمریکا" در همه جا طنین‌انداز خواهد بود و مردم خوی استکباری و تجاوزگرانه‌ آمریکا را به افکار عمومی جهان ثابت خواهند کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،نماینده مردم اردبیل،‌ نمین و نیر در پایان خاطرنشان کرد: 13 آبان امسال نیز باشکوه برگزار خواهد شد و مردم با حضورشان در این راهپیمایی خوی استکباری آمریکا را محکوم خواهند کرد./


پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000