شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
افتخاری:

علاوه بر قانون‌گذاری در نظر گرفتن امتیازات و تسهیلات از دیگر ملزومات در بحث افزایش جمعیت است

سرویس دیگر رسانه‌ها
دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: طرحی با موضوع افزایش جمعیت کشور به زودی برای بررسی در مجلس آماده می‌شود اما علاوه بر قانون‌گذاری در نظر گرفتن مشوقات در این باره و در نظر گرفتن امتیازات و تسهیلات از دیگر ملزومات آن است.
جمعه 10 آبان 1392 ساعت 12:31
علاوه بر قانون‌گذاری در نظر گرفتن امتیازات و تسهیلات از دیگر ملزومات در بحث افزایش جمعیت است دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: طرحی با موضوع افزایش جمعیت کشور به زودی برای بررسی در مجلس آماده می‌شود اما علاوه بر قانون‌گذاری در نظر گرفتن مشوقات در این باره و در نظر گرفتن امتیازات و تسهیلات از دیگر ملزومات آن است. http://cdn.icana.ir/d/019/46625.jpg علاوه,بر,قانون‌گذاری,در,نظر,گرفتن,امتیازات,و,تسهیلات,از,دیگر,ملزومات,در,بحث,افزایش,جمعیت,است Icana

به گزارش گروه دریافت خرخبرگزاری خانه ملت؛لاله افتخاری نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب بر افزایش جمعیت کشور گفت: به دنبال تأکیدات رهبر معظم انقلاب سال گذشته طرحی در ارتباط با افزایش جمعیت در مجلس به تصویب رسید که رهبری عنوان کرد که کاری انجام شده اما این کار نمی‌تواند آنچنان تأثیرگذار باشد.

وی ادامه داد: هیئت‌رئیسه مجلس طرح مربوطه را به کمیسیون تخصصی ارجاع داد و طرح اصلاحی در این خصوص پس از بحث و بررسی پیرامون آن در کارگروه تخصصی آماده شده که در آینده‌ای نزدیک در مجلس به بحث گذاشته خواهد شد.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه در بودجه سال 92 اعتباری به میزان 14 ملیارد تومان در ارتباط با اظهار داشت: فرهنگسازی از دیگر ملزومات در حوزه افزایش جمعیت است که در این باره می‌توان به در نظر گرفتن تسهیلات و امتیازات در این زمینه اشاره کرد.

به گزارش فارس،افتخاری خاطرنشان کرد:براساس مصوبه کمیسیون فرهنگی اعضای این کمیسیون دیدارهایی را با علما و کارشناسان و خبرنگاران برگزار می‌کند که در این نشستها موضوع افزایش جمعیت مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000