ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بیرانوند:

تاثیر تغییر نرخ ارز در افزایش قیمت فرآورده‎های دامی کمتر از 40 درصد است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: تأمین نقدینگی واحدها و کنترل واردات و اجازه صادرات باید در صورت لزوم و به‎موقع صورت گیرد.
شنبه 11 آبان 1392 ساعت 10:28
تاثیر تغییر نرخ ارز در افزایش قیمت فرآورده‎های دامی کمتر از 40 درصد است عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: تأمین نقدینگی واحدها و کنترل واردات و اجازه صادرات باید در صورت لزوم و به‎موقع صورت گیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/42914.jpg تاثیر,تغییر,نرخ,ارز,در,افزایش,قیمت,فرآورده‎های,دامی,کمتر,از,40,درصد,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ بهرام بیرانوند اظهار کرد: در جلسه‎ای که این کمیسیون داشت نتایج تغییر برابری ارز با ریال و تأثیر آن بر تأمین نهاده‎های کشاورزی، دامی و طیور بررسی شد.
وی اضافه کرد: مسئولان مختلف و تشکل‎های تولیدی و خدماتی دیدگاه خود را در رابطه با این تغییرات بیان کردند و این موضوع مورد بررسی قرار گرفت.
بیرانوند ادامه داد: تغییر نرخ ارز در افزایش قیمت نهایی فرآورده‎های دامی قطعاً تأثیری کمتر از 40 درصد دارد به شرط اینکه سایر الزامات مانند تأمین نقدینگی واحدها و کنترل واردات و اجازه صادرات در وقت لزوم و به‎موقع صورت گیرد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، نماینده بروجرد و اشترینان در مجلس تصریح کرد: واحدی که قبل از نرخ‎گذاری از ارز 1206 تومان استفاده می‎کرده در حال حاضر سرمایه در گردشی نزدیک به دو برابر دارد./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000