Icana.ir
fa

جمهوری اسلامی ایران فعالیت صلح‌آمیز هسته‌ای خود را با تمام توان ادامه خواهد داد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در چارچوب قوانین بین‌المللی با تمام توان به فعالیت خود ادامه خواهد داد.11/2/2013 10:38:00 AM11/2/2013 10:38:00 AMIcana00http://media.icana.ir//image/2013/08/43105_orig.jpg Icana
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
نقوی‌حسینی:

جمهوری اسلامی ایران فعالیت صلح‌آمیز هسته‌ای خود را با تمام توان ادامه خواهد داد

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در چارچوب قوانین بین‌المللی با تمام توان به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
شنبه 11 آبان 1392 ساعت 10:40
جمهوری اسلامی ایران فعالیت صلح‌آمیز هسته‌ای خود را با تمام توان ادامه خواهد داد
جمهوری اسلامی ایران فعالیت صلح‌آمیز هسته‌ای خود را با تمام توان ادامه خواهد داد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در چارچوب قوانین بین‌المللی با تمام توان به فعالیت خود ادامه خواهد داد. http://media.icana.ir//image/2013/08/43105_orig.jpg جمهوری,اسلامی,ایران,فعالیت,صلح‌آمیز,هسته‌ای,خود,را,با,تمام,توان,ادامه,خواهد,داد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده ورامین در مجلس با اشاره به مذاکرات ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و مواضع بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این مورد گفت: جمهوری اسلامی ایران عضو رسمی آژانس بوده و در حلقه دارندگان صنعت هسته‌ای جهان قرار دارد.
 وی ادامه داد: ایران دارای تکنولوژی عمومی هسته‌ای با علم و دانش و فناوری بومی و داخلی است که برای تامین قریب به 95 درصد این تکنولوژی و دانش نیاز به خارج از کشور ندارد و همه فعالیت‌های خود را در چارچوب مقررات آژانس انجام داده است.
 نقوی‌حسینی در ادامه تصریح کرد: ما در حال حاضر در حال مذاکره با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هستیم تا بتوانیم اختلافات موجود در این زمینه را حل و فصل کنیم .
 سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در چارچوب قوانین بین‌المللی با تمام توان به فعالیت خود ادامه خواهد داد، توان و ظرفیت فناوری خود را به حداکثر نهایی غنی‌سازی موردنیاز صنعت خود خواهند رساند و این اقدامات را در چارچوب قوانین بین‌المللی انجام می‌دهد.
 وی در ادامه بیان کرد: مقامات رژیم اشغالگر قدس از این نظر که وحشت دارند کشور مستقلی مانند جمهوری اسلامی ایران به این توانمندی‌ها دست پیدا کرده و بتواند با تکنولوژی و دانش بومی ظرفیت کشور را در دنیا به نمایش بگذارد همیشه اظهارنظرهای مداخله‌جویانه و غیر مسئولانه‌ای در این زمینه دارند.
 نقوی‌حسینی با بیان اینکه کشورها و دولت‌های مستقل مانند جمهوری اسلامی ایران منتظر اظهار نظر نتانیاهو و اشخاص دیگر نخواهند بود، گفت: اگر نتانیاهو به فکر بشریت، انسانیت و یا حقوق ملت‌هاست اول از همه دست از کشتار روزانه مردم فلسطین بردارد و علاقه خود را به بشریت ثابت کند وی همچنین باید زرادخانه‌های اتمی خود و 300 کلاهک هسته‌ای را از بین ببرد و ثابت کند که طرفدار ملتهاست و همچنین باید عضو آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شود تا نشان دهد که متعهد به مقررات بین‌المللی است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی در پایان خاطرنشان کرد: سرتاپای رژیم صهیونیستی تخلف و تجاوز به حقوق ملت‌ها و سرپیچی از قوانین بین‌المللی است پس چگونه به خود اجازه می‌دهد در مورد فعالیت‌های هسته‌ای ایران که در چارچوب مقررات و قوانین بین‌المللی فعالیت می‌کند، اظهارنظر کند پس مطمئنا این اظهارنظرها بی‌پایه و اساس و است و ما با تمام توان در چارچوب مقررات بین‌المللی فعالیت خود را ادامه خواهیم داد./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC