هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پورمختار در گفتگو با خانه ملت خبر داد: پرونده واردات خودروهای لوکس به هیئت رئیسه ارسال شد

آخرین مهلت بابک زنجانی برای‌ ارائه مدارک/ ردپای دولتی‌ها در واردات خودروهای لوکس

سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی و واردکنندگان خودروهای لوکس را تشریح کرد و گفت: پرونده مربوط به متخلفان وارد کنندگان خودروهای لوکس چهارشنبه هفته گذشته به هیئت ریئسه مجلس ارسال شد.
شنبه 11 آبان 1392 ساعت 11:09
آخرین مهلت بابک زنجانی برای‌ ارائه مدارک/ ردپای دولتی‌ها در واردات خودروهای لوکس رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی و واردکنندگان خودروهای لوکس را تشریح کرد و گفت: پرونده مربوط به متخلفان وارد کنندگان خودروهای لوکس چهارشنبه هفته گذشته به هیئت ریئسه مجلس ارسال شد. http://cdn.icana.ir/d/019/50632.jpg آخرین,مهلت,بابک,زنجانی,برای‌,ارائه,مدارک/,ردپای,دولتی‌ها,در,واردات,خودروهای,لوکس Icana

محمدعلی پورمختار در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی در کمیسیون اصل نودم مجلس افزود: فعلا از شخص بابک زنجانی و همچنین وزارت نفت در خواست کرده ایم تا مدارک خود را به این کمیسیون ارائه دهند که در حال حاضر منتظر دریافت مدارک آنها هستیم.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مدارک باید هر چه سریعتر از سوی وزارت نفت و بابک زنجانی به کمیسیون اصل نودم مجلس ارائه شود به خانه ملت گفت: مدارک مذکور نهایتا باید تا آخر هفته به کمیسیون ارسال شود.

وی درباره زمان اتمام بررسی پرونده بابک زنجانی در کمیسیون اصل نودم مجلس افزود: به دلیل اینکه پرونده مذکور پیچیدگی های خاص خود را دارد و دارای ابعاد مختلفی است لذا باید با دقیقا بررسی شود تا قضاوت عادلانه و واقعی باشد از این جهت زمان اتمام بررسی این پرونده مشخص نیست.

پورمختار در بخش دیگری از اظهاراتش درباره آخرین وضعیت گزارش واردکنندگان خودروهای لوکس نیز گفت: این گزارش چهارشنبه گذشته برای قرائت در صحن علنی مجلس به هیئت رئیسه ارسال شد.

رئیس کمیسیون اصل نودم مجلس با اشاره به افراد دخیل در پرونده مذکور تصریح کرد: افراد دولتی در این پرونده دخالت دارند اما نام آنها را نمی توانیم اعلام کنیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000