هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مصری:

وزیر پیشنهادی ورزش هنوز معرفی نشده/ احتمال تشکیل جلسات علنی در هفته آینده

سرویس دیگر رسانه‌ها
مصری گفت: در صورتی که وزیر ورزش و جوانان این هفته برای اخذ رأی اعتماد به پارلمان معرفی شود، مجلس هفته آینده نیز جلسه علنی خواهد داشت.
شنبه 11 آبان 1392 ساعت 11:03
وزیر پیشنهادی ورزش هنوز معرفی نشده/ احتمال تشکیل جلسات علنی در هفته آینده مصری گفت: در صورتی که وزیر ورزش و جوانان این هفته برای اخذ رأی اعتماد به پارلمان معرفی شود، مجلس هفته آینده نیز جلسه علنی خواهد داشت. http://cdn.icana.ir/d/019/43999.jpg وزیر,پیشنهادی,ورزش,هنوز,معرفی,نشده/,احتمال,تشکیل,جلسات,علنی,در,هفته,آینده Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان فردا برای اخذ رأی اعتماد به مجلس معرفی شود، مجلس یکشنبه هفته آینده برای بررسی صلاحیت و برنامه‌های وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان و رأی اعتماد به وی، تشکیل جلسه علنی می‌دهد.
وی افزود: این هفته، سومین هفته کاری مجلس محسوب می‌شود و طبق روال باید نمایندگان، هفته آینده برای سرکشی به حوزه‌های انتخابیه بروند، اما در صورتی که وزیر ورزش و جوانان به مجلس معرفی شود، درباره اینکه پارلمان علاوه بر یکشنبه هفته آینده، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه نیز جلسه داشته باشد، بعداً تصمیم‌گیری می‌شود.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس همچنین گفت: تاکنون وزیر پیشنهادی ورزش از سوی دولت به مجلس معرفی نشده است.
به گزارش خبرگزاری فارس، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در ادامه با اشاره به طولانی شدن بررسی لایحه اصلاحیه قانون بودجه سال 1392 کل‌کشور در صحن علنی، گفت: در صورتی که بررسی این لایحه بیش از شش جلسه به طول انجامد، طبق آیین‌نامه داخلی، بررسی این لایحه تا به اتمام رسیدن آن، در دو نوبت صبح و عصر انجام می‌شود./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000