هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوچکی‌نژاد:

13 آبان روز مبارک ملت ایران است/ بودجه 93 با نگاه اقتصاد مقاومتی تدوین شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم در 13 آبان مرگ بر استکبار و در راس آن آمریکا را سر می‌دهند، گفت: 13 آبان روز مبارک ملت ایران است.
شنبه 11 آبان 1392 ساعت 11:04
13 آبان روز مبارک ملت ایران است/ بودجه 93 با نگاه اقتصاد مقاومتی تدوین شود نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم در 13 آبان مرگ بر استکبار و در راس آن آمریکا را سر می‌دهند، گفت: 13 آبان روز مبارک ملت ایران است. http://cdn.icana.ir/d/019/45030.jpg 13,آبان,روز,مبارک,ملت,ایران,است/,بودجه,93,با,نگاه,اقتصاد,مقاومتی,تدوین,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ جبار کوچکی‌نژاد 13 آبان را روز مبارزه با استکبار در تاریخ مبارزات ملت ایران دانست و اظهار کرد: مبارزه بین حق و باطل تا زمانی که استکبار روزی زمین است، ادامه دارد.
وی به زمزمه‌هایی مبنی بر تغییر شعار مردم در 13 آبان امسال اشاره کرد و افزود: اعتقاد داریم در عرصه سیاسی بین‌الملل تغییری حاصل نشده و استکبار از تهدیدهای خود دست بر نداشته است.
کوچکی‌نژاد با بیان اینکه استکبار هنوز از ملت ایران عذرخواهی نکرده است، تصریح کرد: استکبار ظلم‌هایی که طی سال‌های گذشته در حق ملت ایران انجام داده هنوز نپذیرفته است بنابراین امسال 13 آبان با پشتوانه محکم‌تر مردمی برگزار می‌شود.
نماینده مردم رشت در مجلس بر شعارهای ضد استکباری در 13 آبان تاکید کرد و گفت: دشمن می‌خواهد به گونه‌ای وانمود کند در داخل ایران تعدادی طرفدار استکبار بوده و برخی ضد آن هستند.
وی با اشاره به اینکه ملت با بصیر ایران تحلیل استکبار را نمی‌پذیرد، بیان کرد: مردم ایران در 13 آبان یک‌صدا مرگ بر استکبار و در راس آن آمریکا را سر می‌دهند.
کوچکی‌نژاد خواستار مراقبت سخنان مسئولان شد و افزود: سخنانی در راستای کم‌رنگ کردن راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان بین مردم جایگاهی ندارد و افراد فکر نکنند ملت به‌راحتی از آن می‌گذرد.
نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه مسئولان باید پیشتاز راهپیمایی روز 13 آبان باشند، اظهار کرد: مردم مسیر خود را ادامه می‌دهند و به هیچ عنوان توجه نمی‌کنند چه افرادی عقب افتادند.
وی شعارهای مردم در 13 آبان را برخاسته از شعور انقلابی خواند و یادآور شد: 13 آبان روز مبارک ملت ایران است.

*بودجه 93 با نگاه اقتصاد مقاومتی تدوین شود
کوچکی‌نژاد در ادامه با اشاره به لایحه بودجه سال 92 در مجلس، تصریح کرد: لایحه بودجه سال 92 هنوز در کش‌وقوس بین مجلس و دولت است.
نماینده مردم رشت در مجلس بر تدوین لایحه بودجه سال 93 با نگاه اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و افزود: وعده دولت مبنی بر کاهش هزینه‌های جاری در لایحه بودجه سال 93 عملی شود.
وی با بیان اینکه امسال 127 هزار میلیارد تومان بودجه جاری دولت است، خاطرنشان کرد: سال گذشته بودجه شرکت‌های دولتی 470 هزار میلیارد تومان بود و در سال 92 به 545 هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.
کوچکی‌نژاد با تاکید براینکه خصوصی‌سازی شرکت‌های دولتی هنوز انجام نشده است، بیان کرد: اصل 44 قانون اساسی هنوز به طور کامل اجرایی نشده است.
نماینده مردم رشت در مجلس به بزرگ شدن حجم بدنه دولت اشاره کرد و گفت: با افزایش بودجه شرکت‌ها، بودجه دولت نیز افزایش پیدا می‌کند.
به گزارش خبرگزاری فارس، وی خواستار واگذاری اموال اضافی دولت که سودی برای سفره مردم ندارد، شد و تصریح کرد: دولت از طریق واگذاری اموال اضافی می‌تواند کسری بودجه را تامین کند./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار