آغاز هفته وحدت
1392/08/11 12:20:18
سرویس اقتصادی
احمدی لاشکی با اشاره به فرو ریختن بخشی از قطعه4 آزادراه تهران-شمال:

کیفیت درقطعه 4 آزادراه تهران -شمال در دولت دهم فدای سرعت شد

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس، با اشاره به فرو ریختن بخشی از قطعه۴ آزادراه تهران-شمال، گفت: دولت دهم در ماه‌های پایانی عمر خود در افتتاح قطعه۴ آزادراه تهران – شمال عجله و شتاب کرد و باید عنوان کرد، متاسفانه دقت و کیفیت، فدای سرعت در بهره‌برداری از این آزادراه، شده است.
کیفیت درقطعه 4 آزادراه تهران -شمال در دولت دهم فدای سرعت شد نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس، با اشاره به فرو ریختن بخشی از قطعه4 آزادراه تهران-شمال، گفت: دولت دهم در ماه‌های پایانی عمر خود در افتتاح قطعه4 آزادراه تهران – شمال عجله و شتاب کرد و باید عنوان کرد، متاسفانه دقت و کیفیت، فدای سرعت در بهره‌برداری از این آزادراه، شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/43038.jpg کیفیت,درقطعه,4,آزادراه,تهران,-شمال,در,دولت,دهم,فدای,سرعت,شد Icana

قاسم احمدی لاشکی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرو ریختن بخشی از قطعه 4 آزادراه تهران – شمال، گفت: بخش‌هایی از قطعه4 آزادراه تهران – شمال از استحکام و مقاومت لازم برخوردار نبود و متاسفانه با اولین بارش باران با فرو ریختگی دیواره روبرو شدیم.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی، افزود: در شرایط و آب و هوای بارانی تردد در مسیر قطعه4 آزادراه تهران – شمال بسیار مشکل است، که در این مورد تذکراتی نیز به مسئولین وزارت راه و شهرسازی داده شده، چراکه بدون ترمیم و بازسازی جدید این آزادراه، عبور و مرور در آن ممکن نخواهد بود.

وی با انتقاد از طولانی شدن بهره برداری از آزادراه تهران – شمال، تصریح کرد: پروژه آزادراه تهران – شمال سال‌های سال است که به درازا کشیده و متاسفانه مهمترین طرح عمرانی کشور تاکنون دستخوش موارد سلیقه‌ای شده و باید اعتراف کرد که نسبت به آن کاملا بی‌تفاوتی شده است.

احمدی لاشکی اظهار کرد: دولت دهم در ماه‌های پایانی عمر خود در افتتاح قطعه4 آزادراه تهران – شمال عجله و شتاب زدگی کرد و باید عنوان کرد، متاسفانه دقت و کیفیت، فدای سرعت در بهره‌برداری از این آزادراه، شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، در پاسخ به این پرسش که آیا امیدی است که بزرگراه تهران – شمال در دولت یازدهم به بهره‌برداری برسد یا خیر، عنوان کرد: آزادراه تهران – شمال یکی از پروژه‌های مهم برای وزیر راه و شهرسازی تلقی می‌شود، لذا اگر به این طرح جدی‌تر نگاه شود به طور حتم بهره‌برداری از آن تا پایان دولت یازدهم غیرممکن نخواهد بود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، خاطر نشان کرد: در حال حاضر به دلیل عدم بهره‌برداری از آزادراه تهران – شمال بومیان منطقه شمالی کشور با مشکلات بزرگی دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی شاهد هستیم که در روزهای پایانی هفته و ایام تعطیل، بخشی از اتوبان‌های شمالی کشور یکطرفه می‌شوند، لذا تسریع در بهره‌برداری از این بزرگراه تاریخی کشور باید در اولویت کاری دولت و وزارت راه و شهرسازی قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet