هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بشیری:

نیروهای شرکتی آموزش و پرورش تعیین تکلیف شوند

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فن‌آوری در مجلس گفت: طی برگزاری آزمونی در وزارت آموزش و پرورش برخی از نیروهای شرکتی همکار با آموزش و پرورش جذب این سازمان شدند اما برخی از این نیروهای شرکتی هنوز بلاتکلیف‌اند.
یکشنبه 12 آبان 1392 ساعت 10:15
نیروهای شرکتی آموزش و پرورش تعیین تکلیف شوند عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فن‌آوری در مجلس گفت: طی برگزاری آزمونی در وزارت آموزش و پرورش برخی از نیروهای شرکتی همکار با آموزش و پرورش جذب این سازمان شدند اما برخی از این نیروهای شرکتی هنوز بلاتکلیف‌اند. http://cdn.icana.ir/d/019/43056.jpg نیروهای,شرکتی,آموزش,و,پرورش,تعیین,تکلیف,شوند Icana

فرهاد بشیری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت گفت: از قبل برخی نیروهای شرکتی به منظور کمک به سیستم آموزشی کشور به خدمت گرفته شدند اما پس از مدتی به منظور جذب نیروهای شرکتی برخی آزمون‌های استخدامی برگزار شد که متأسفانه در این آزمونها تمام نیروهای شرکتی به خدمت گرفته نشدند.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حال، معلمان جذب نشده تقاضای استخدام دارند و باتوجه به نیاز آموزش و پرورش بهتر است در راستای تعیین تکلیف این معلمان شرایط جذب آنان هرچه سریعتر مهیا شود.

وی افزود: در بین این معلمان بعضاً مواردی با تجربیات بیش از 8 سال وجود دارند که با توجه به این سابقه کاری کمک زیادی می‌توانند به جبران کمبود نیروهای آموزش و پرورش بکنند.

بشیری با اشاره به مطرح شدن موضوع این معلمان در روز رأی اعتماد به سه وزیر آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و علوم، تحقیقات و فن‌آوری، تصریح کرد: یکی از مطلبات اصلی معلمان کشور از وزیر آموزش و پرورش همین موضوع است که آقای فانی هم به آن اشاره داشتند و امیدواریم در چند سال آینده بتوان بیشتر این نیرو های شرکتی را جذب کرد.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فن‌آوری در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش تعداد معلمان جزو برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش است و برای اجرای این برنامه باید معلمان شرکتی و با سابقه در اولویت باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000