شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هاشمی:

طرح ‌جایگزین مسکن مهر در دولت دردست بررسی‌ است

سرویس اقتصادی
رییس کمیسیون عمران مجلس، گفت: طرح‌های جدیدی همچون مسکن اجتماعی و غیره، از طرف وزارت راه و شهرسازی مطرح شده که می‌تواند جایگزینی برای پروژه مسکن مهر باشد که امیدواریم چنین طرح‌هایی نیز موثر واقع شود.
شنبه 11 آبان 1392 ساعت 14:52
طرح ‌جایگزین مسکن مهر در دولت دردست بررسی‌ است رییس کمیسیون عمران مجلس، گفت: طرح‌های جدیدی همچون مسکن اجتماعی و غیره، از طرف وزارت راه و شهرسازی مطرح شده که می‌تواند جایگزینی برای پروژه مسکن مهر باشد که امیدواریم چنین طرح‌هایی نیز موثر واقع شود. http://cdn.icana.ir/d/019/42836.jpg طرح,‌جایگزین,مسکن,مهر,در,دولت,دردست,بررسی‌,است Icana

سید مهدی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به این پرسش که طرح جدید وزارت راه و شهرسازی که قرار است جایگزینی برای مسکن مهر باشد، چیست؟ گفت: طرح جایگزین مسکن مهر در وزارت راه و شهرسازی در حال مطالعه و جمع بندی بوده و تا این موارد به طور مشخص بررسی نشود نمی‌توان از آن سخنی به میان آورد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، افزود: طرح‌های جدیدی همچون مسکن اجتماعی و غیره، از طرف وزارت راه و شهرسازی مطرح شده که می‌تواند جایگزینی برای پروژه مسکن مهر باشد که امیدواریم چنین طرح‌هایی نیز موثر واقع شود.

وی تصریح کرد: هر طرحی که بتواند در تولید مسکن و حمایت و پشتیبانی مستقیم در صنعت ساختمان نقش اساسی ایفا کند، مورد حمایت مجلس و اعضای کمیسیون عمران قرار خواهد گرفت.

رییس کمیسیون عمران مجلس، در خصوص اینکه گفته می‌شود مسکن مهر تورم موجود در کشور را افزایش داده است، خاطر نشان کرد: به هرحال به نظر می‌رسد این اظهارات نیز نظرات شخصی افراد بوده، اما بنده هیچگونه مستنداتی تاکنون در مورد این اینگونه موارد و بحث‌ها مشاهده نکرده‌ام.

در جلسه اخیر هیئت وزیران، دولت وزاری امور اقتصادی و دارایی، نیرو، راه و شهرسازی و رئیس کل بانک مرکزی را موظف کرد که جهت آگاهی شهروندان از آثار کلان طرح مسکن مهر از جمله آثار تورمی که به بار آورده و تعهدات فاقد منابعی که برای دولت یازدهم مشکلات فراوانی را ایجاد کرده است، اطلاعات لازم را در اختیار مردم قرار دهند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000