هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کولیوند:

جوانان ایرانی13 آبان مقابل جاسوسی های آمریکا ایستادگی کردند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی با یادآوری جاسوسی آمریکایی ها در لانه جاسوسی در تهران گفت: این رویکرد سران آمریکایی همچنان در سایر کشورهای جهان ادامه دارد و ایران توانست مقابل این رفتار آمریکایی ها ایستادگی کند.
شنبه 11 آبان 1392 ساعت 15:20
جوانان ایرانی13 آبان مقابل جاسوسی های آمریکا ایستادگی کردند نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی با یادآوری جاسوسی آمریکایی ها در لانه جاسوسی در تهران گفت: این رویکرد سران آمریکایی همچنان در سایر کشورهای جهان ادامه دارد و ایران توانست مقابل این رفتار آمریکایی ها ایستادگی کند. http://cdn.icana.ir/d/019/46833.jpg جوانان,ایرانی13,آبان,مقابل,جاسوسی,های,آمریکا,ایستادگی,کردند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمد جواد کولیوند اظهار داشت:خباثت سران آمریکایی همچنان در عرصه جاسوسی نسبت به مسئولان کشورها حتی در اروپا ادامه دارد و این عملکرد سران آمریکایی تاثیر گرفته از رژیم صهیونیستی است.
کولیوند خاطر نشان کرد: بیش از سه دهه از انقلاب اسلامی می گذرد و امروز دنیا به حقانیت مبارزه ایران در مقابل آمریکا و اشغال لانه جاسوسی این کشور پی برده که این موضوع به عنوان افتضاحی برای سران آمریکا محسوب می شود.
نماینده مردم البرز در مجلس اظهار داشت: این رفتار جاسوسی آمریکایی ها نشان می دهد که به این کشور اعتمادی نداریم و سران آمریکایی خودشان باعث این رفتار شده اند.
کولیوند با بیان این که رفتار های سران آمریکایی تاثیر گرفته از اسراییلی ها می باشد، گفت: رژیم صهیونیستی به عنوان غده سرطانی است که آمریکا دست آموز آن به حساب می آید و با وجود این دو در کنار هم مذاکرات ایران با آمریکا هم بی نتیجه خواهد ماند.
وی افزود: ملت ایران در 13 آبان ماه با سردادن شعار های ضد استکباری خشم خود را از استکبار جهانی اعم از آمریکا و اسراییل مطرح می کنند و این صدا را به گوش تمام جهانیان می رسانند.
به گزارش خبرگزاری ایرنا، این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: 13 آبان 92 جوانان و مردم ایران اسلامی با حضور خود در خیابانها و سر دادن شعارهای ضد استکباری خشم خود را از استکبار جهانی نمایش می دهند./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000