ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مقتدایی:

استکبار ستیزی یک تاکتیک نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که برخی فکر کرده اند که مشکل جمهوری اسلامی ایران با یک کشور خاص است نه اینگونه نیست مشکل ما با یک رویکرد است، گفت: استکبار ستیزی یک تاکتیک نیست.
شنبه 11 آبان 1392 ساعت 15:47
استکبار ستیزی یک تاکتیک نیست نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که برخی فکر کرده اند که مشکل جمهوری اسلامی ایران با یک کشور خاص است نه اینگونه نیست مشکل ما با یک رویکرد است، گفت: استکبار ستیزی یک تاکتیک نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/49229.jpg استکبار,ستیزی,یک,تاکتیک,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عباس مقتدایی درباره یوم الله 13 آبان افزود:همه کسانی که در جمهوری اسلامی ایران مسئولت می گیرند باید به این نکته توجه داشته باشند که انقلاب ایران انقلابی مکتبی بر آمده از عمق معرفت دینی مردم است.
مقتدایی ادامه داد: یکی از پایه های این انقلاب ستیز دائمی با هر گونه سلطه و استکبار و همچنین استبداد است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: تا وقتی نظام سلطه خوی سلطه گری خود را در تقابل با جمهوری اسلامی ایران داشته باشد در همه سطوح کشور با رویکرد متقابل همه ارکان نظام روبروخواهد شد.
مقتدایی افزود: این موضوعی قطعی و گذرا نیست بلکه برائت از مشرکین برائت از نقش های فرعونی و راه و روشی که مغایر با شیوه های اسلامی باشد یک اصل کلیدی است که سیاست های خارجی، داخلی و هم سطوح برنامه ریزی کشور باید مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش خبرگزاری ایرنا، وی اظهارداشت: در قانون اساسی تقابل دائمی با نظام سلطه و حمایت دائمی از مستضعفان جهان به عنوان یک خط و مشی اساسی تعیین شده است لذا نباید هرگونه تعامل و یا مصلحت اندیشی موجبات دور شدن از آرمانها را سبب شود./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000