ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/08/12 05:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی نیا:

استکبار ستیزی در میان جوانان ایرانی به فرهنگ تبدیل شده است

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری مراسم ۱۳ آبان به عنوان نماد قدرت ایران یاد کرد و گفت: امروز استکبارستیزی به صورت فرهنگی در میان همه جوانان ایرانی درآمده است.
استکبار ستیزی در میان جوانان ایرانی به فرهنگ تبدیل شده است عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری مراسم 13 آبان به عنوان نماد قدرت ایران یاد کرد و گفت: امروز استکبارستیزی به صورت فرهنگی در میان همه جوانان ایرانی درآمده است. https://cdn.icana.ir/d/019/48635.jpg استکبار,ستیزی,در,میان,جوانان,ایرانی,به,فرهنگ,تبدیل,شده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام والمسلمین « حسین سبحانی نیا » افزود: 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی است و امروز فرهنگ جهانی مقاومت و مبارزه با استکبار نه تنها در ایران بلکه در دنیا فراگیر شده است.
سبحانی نیا اظهارداشت: 13 آبان روز مبارزه با هر گونه ظلم، تضییع حقوق ملت ها و تاکید بر خواسته های به حق ملت هاست.
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با یادآوری این که 13 آبان روز انتقاد از سیاست های آمریکا در خاورمیانه است، ادامه داد: یکی از مهمترین اهداف برگزاری مراسم این روز، دفاع از حقوق ملت فلسطین و رفع تجاوز از ملت های جهان سوم است.
سبحانی نیا با تاکید بر این که امروز مهمترین دغدغه دولت رفع چالش های بین المللی و مسائل معیشتی مردم است، افزود: مردم از دولت انتظار دارند ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، با حفظ اصول عزت مسائل مختلف جمهوری اسلامی ایران را در صحنه های بین المللی پیگیری کند.
وی ادامه داد: پیروزی انقلاب اسلامی یکی از دلایل و ریشه های بیداری اسلامی در جهان است و انقلابیون منطقه جمهوری اسلامی را به عنوان الگویی برای خود قرار داده اند.
به گزارش خبرگزاری ایرنا، نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که مراسم 13 آبان به عنوان مراسم ملی، جای بهره برداری گروهی و جناحی نیست، افزود: در این روز بزرگ نباید اختلاف و چند صدایی وجود داشته باشد تا دنیا متوجه شود که یک صدایی در کشور ما حاکم است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet