هدر اصلی
1392/08/12 10:26:43
سرویس صحن
علی لاریجانی:

هدف ترمیم بودجه 92 است/ نمایندگان همت خود را برای بررسی بودجه 93 بگذارند

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه می خواهیم با حداقل اصلاحات در بودجه ۹۲ از شرایط فعلی عبور کنیم گفت: نمایندگان تمام همت خود را برای بررسی بودجه ۹۳ بگذارند.
هدف ترمیم بودجه 92 است/ نمایندگان همت خود را برای بررسی بودجه 93 بگذارند رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه می خواهیم با حداقل اصلاحات در بودجه 92 از شرایط فعلی عبور کنیم گفت: نمایندگان تمام همت خود را برای بررسی بودجه 93 بگذارند. https://cdn.icana.ir/d/019/43680.jpg هدف,ترمیم,بودجه,92,است/,نمایندگان,همت,خود,را,برای,بررسی,بودجه,93,بگذارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی لاریجانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 12 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، خطاب به نمایندگان گفت: دولت اضطراراً لایحه اصلاح بودجه 92 را به مجلس ارائه داده است و ما در نظر نداریم بودجه را کاملا تغییر دهیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: از این رو اجازه دهید با حداقل اصلاحات در قانون بودجه 92 از شرایط فعلی عبور کنیم.

وی با اشاره به اینکه تمام همت خود را برای بررسی بودجه 93 بگذاریم خواستار عدم پیشنهاد نمایندگان درباره الحاقیه های لایحه بودجه 92 شد و گفت: در صورت ارائه پیشنهاد برای الحاقیه ها حدود 2 هفته دیگر نیز باید برای اصلاح بودجه 92 زمان در نظر گرفته شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در نظر داریم با حداقل اصلاحات در قانون بودجه 92 از شرایط فعلی عبور کنیم افزود: تنها می خواهیم بودجه امسال را ترمیم کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet