وکالة الانباء للمجلس الشوری الاسلامی

هدر اصلی
1392/08/12 10:57:18
سرویس اقتصادی
رحمانی مطرح کرد؛

راهکارهای جبران کسری بودجه/ واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه پیش بینی منابع جدید برای جبران کسری بودجه در شرایط رکود سخت است، گفت: واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی بهترین راهکار برای جبران کسری بودجه است.
راهکارهای جبران کسری بودجه/ واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه پیش بینی منابع جدید برای جبران کسری بودجه در شرایط رکود سخت است، گفت: واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی بهترین راهکار برای جبران کسری بودجه است. https://cdn.icana.ir/d/019/44567.jpg راهکارهای,جبران,کسری,بودجه/,واگذاری,پروژه,های,نیمه,تمام,به,بخش,خصوصی Icana

رضا رحمانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر اینکه واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی بهترین راهکار برای جبران کسری بودجه است، افزود: دولت تا جایی که امکان دارد نباید به صندوق توسعه ملی دست درازی کند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سیاستگذاری های بودجه ای و یارانه ای باید درراستای حمایت از تولید باشد، افزود: منابع صندوق توسعه ملی بهتر است در بخش های توسعه ای هزینه شود و استقراض از صندوق توسعه ملی در مواقع بسیار ضروری صورت بگیرد.

وی گفت: با توجه به اینکه سهم صنعت و معدن از منابع صندوق توسعه ملی پرداخت نشده است از این رو در خواست ما از دولت این است که پرداخت سهم صنعت و معدن از  منابع صندوق را در اولویت قرار دهد.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس بهترین راه برای رفع بیکاری و تورم را حمایت از تولید ملی خواندو بر حمایت از تولید ملی در راستای رفع بیکاری و حفظ اشتغال موجود تاکید کرد و افزود: حمایت از تولید انتخاب نیست بلکه ضرورتی است که رهبر معظم انقلاب نیز بارها بر آن تاکید داشته اند.

رحمانی با اشاره به پیشنهاد حذف سه دهک بالای درآمدی از دریافت یارانه، گفت: این کار باید خیلی زودتر انجام می شد و حتی به کسی هم اعلام نمی شد تا جامعه دچار التهاب شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس افزود: دولت باید در فاز اول هدفمند سازی یارانه ها اقشار آسیب پذیر را بیشتر حمایت می کرد و پول را به بخش درمان وبازنشستگی اختصاص می داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet