شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی نژاد در اخطار قانون اساسی:

مجلس در جریان مذاکرات ایران و 1+5 قرار گیرد

سرویس صحن
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: نمایندگان مجلس به عنوان وکلای ملت باید در جریان مذاکرات ایران و 1+5 قرار گیرند.
یکشنبه 12 آبان 1392 ساعت 10:44
مجلس در جریان مذاکرات ایران و 1+5 قرار گیرد عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: نمایندگان مجلس به عنوان وکلای ملت باید در جریان مذاکرات ایران و 1+5 قرار گیرند. http://cdn.icana.ir/d/019/44011.jpg مجلس,در,جریان,مذاکرات,ایران,و,1+5,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید موسی موسوی نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه 12 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، با استناد به اصل 84 و فصل 13  اصل 186 قانون اساسی، گفت: نمایندگان در مقابل ملت مسئول هستند و می توانند در تمام امور کشوری اظهار نظر کنند.

وی ادامه داد: در اصل 176 قانون تعیین کرده که یکی از اعضای شورای عالی امنیت ملی رئیس مجلس شورای اسلامی و از جایگاه حقوقی که دارد شورای عالی امنیت ملی هم اتفاقی یا مصوبه ای که حاضر و آماده می شود در مجلس باید اگر محرمانه است در جلسه غیر علنی به سمع و نظر نمایندگان برسد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در بحث مذاکرات ایران و گروه 1+5 نمایندگان به عنوان وکلای ملت باید اطلاعات کافی از این موضوع داشته باشند.

رئیس جلسه محمدحسن ابوترابی فرد در پاسخ به اخطار این نماینده مردم گفت: اخطار شما وارد نیست و تنها اخطارها باید مربوط به دستور کار باشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در پاسخ به رئیس جلسه تصریح کرد: رئیس جلسه در استماع اخطارها و تذکرات نباید تبعیض قایل شود.

ابوترابی فرد در پاسخ این نماینده مجلس گفت: از شما انتظار می رود در چارچوب آیین نامه صحبت کنید./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000