ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محجوب در گفتگو با خانه ملت:

هزینه کارگران 2 برابر دستمزد/ سرنوشت بن کارگری/ 6 درصد در افزایش حقوق 92 مغفول ماند

سرویس اقتصادی
رئیس فراکسیون کارگری مجلس در خصوص تعیین دستمزد کارگری سال 93 گفت: در تعیین دستمزد سال 93 علاوه بر میزان تورم اعلامی از سوی مرکز آمار باید 6 درصدی که در سال 92 در افزایش دستمزدها لحاظ نشده است به مجموع حقوق کارگران اضافه شود.
یکشنبه 12 آبان 1392 ساعت 11:13
هزینه کارگران 2 برابر دستمزد/ سرنوشت بن کارگری/ 6 درصد در افزایش حقوق 92 مغفول ماند رئیس فراکسیون کارگری مجلس در خصوص تعیین دستمزد کارگری سال 93 گفت: در تعیین دستمزد سال 93 علاوه بر میزان تورم اعلامی از سوی مرکز آمار باید 6 درصدی که در سال 92 در افزایش دستمزدها لحاظ نشده است به مجموع حقوق کارگران اضافه شود. http://cdn.icana.ir/d/019/42831.jpg هزینه,کارگران,2,برابر,دستمزد/,سرنوشت,بن,کارگری/,6,درصد,در,افزایش,حقوق,92,مغفول,ماند Icana

علیرضا محجوب در گفت ‌و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در خصوص تعیین دستمزد کارگران در سال 93 گفت: واقعیت این است در حال حاضر هزینه خانوارهای ایرانی تقریبا بیش از دو برابر حداقل دستمزد دریافتی تعیین شده است و باید در تعیین دستمزد، هزینه  واقعی سبد خانوارها مورد توجه قرار داده شود.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی افزود: موضوع مهم که باید توجه داشت این است که بر اساس نرخ تورم  5/31 درصدی اعلام شده از سوی مرکز آمار، باید حدود 6 درصد دیگر به حداقل دستمزد سال 92 اضافه شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: در تعیین دستمزد سال 93 علاوه بر میزان تورم اعلامی از سوی مرکز آمار باید 6 درصدی که در سال 92 در افزایش دستمزدها لحاظ نشده است به مجموع حقوق کارگران اضافه شود.

محجوب گفت: البته موضوعات مربوط به تعیین نرخ دستمزد معمولا در اسفند ماه مطرح می شود و هنوز زود است که درباره این موضوع صحبت شود به دلیل اینکه ارقامی که در حال حاضر در نظر گرفته شود، با ارقام واقعی فرق خواهد داشت.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس در خصوص افزایش بن کارگری افزود: با وجودی که افزایش بن کارگری در شورای عالی کار تصویب شده بود دولت دهم این موضوع را اجرا نکرد، البته قرار بر این است که از مهرماه امسال افزایش بن کارگران لحاظ شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000