هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امروز اعلام شد؛

انتقاد توکلی از نحوه رای‌گیری‌ها در صحن علنی مجلس

سرویس صحن
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: رئیس جلسه نباید روش جدیدی در رأی گیری در زمان خرابی تابلو و اشتباه شدن آرا در مجلس اعمال کند.
یکشنبه 12 آبان 1392 ساعت 11:46
انتقاد توکلی از نحوه رای‌گیری‌ها در صحن علنی مجلس عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: رئیس جلسه نباید روش جدیدی در رأی گیری در زمان خرابی تابلو و اشتباه شدن آرا در مجلس اعمال کند. http://cdn.icana.ir/d/019/43548.jpg انتقاد,توکلی,از,نحوه,رای‌گیری‌ها,در,صحن,علنی,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد توکلی در نشست علنی امروز (یکشنبه 12 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، با استناد به ماده 100 آیین نامه داخلی مجلس، گفت: در این ماده از آیین نامه آمده است که تشخیص عده حاضرین با استفاده از تابلو است که در اول هر جلسه و قبل از اخذ رأی به وسیله هیأت رئیسه اعلام شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در تبصره این ماده آمده است که اگر تابلو خراب شود تا پایان همان جلسه تشخیص عده حاضر با دبیران خواهد بود و هیأت رئیسه موظف است قبل از برگزاری جلسه آتی به تغییر آن اقدام کند.

وی ادامه داد: رئیس جلسه روش جدیدی را امروز وضع کرد و اتاق فرمان به رئیس جلسه خبر داد که تعداد حاضرین 193 نفر است و این حجت نیست و باید اعلام شود که تابلو غلط بوده یا شمارش درست نبوده است.

ابوترابی فرد رئیس جلسه در پاسخ به تذکر این نماینده مجلس گفت: تذکر را وارد نمی دانم و آنچه اینجا کر شده این است که ملاک تابلو است اما در صورت احراز قطعی که عدد تابلو اشتباه است و تشخیص این موضوع با دبیران است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000