هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قادرمزی در نطق میان دستور:

منتقدان درقبال سیاست‌ خارجی دولت خویشتن‌دار باشند

سرویس صحن
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس خطاب به منتقدان سیاست خارجی دولت گفت: منتقدان دولت خویشتن‌دار باشند چرا که پیش‌داوری در شرایط فعلی به صلاح نیست.
یکشنبه 12 آبان 1392 ساعت 11:59
منتقدان درقبال سیاست‌ خارجی دولت خویشتن‌دار باشند سخنگوی کمیسیون عمران مجلس خطاب به منتقدان سیاست خارجی دولت گفت: منتقدان دولت خویشتن‌دار باشند چرا که پیش‌داوری در شرایط فعلی به صلاح نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/44122.jpg منتقدان,درقبال,سیاست‌,خارجی,دولت,خویشتن‌دار,باشند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حامد قادر مرزی در نطق میان دستور امروز (یکشنبه 12 آبان ماه) با تشکر از سیسات‌های خارجی دکتر روحانی، گفت: از منتقدان دولت می‌خواهم که اندکی خویشتن‌داری کرده و منتظر نتایج مثبت سیاست‌های خارجی دولت باشند، پیش‌داوری در شرایط کنونی چندان به مصلحت نیست و لازم است طرف‌های مذاکره کننده ما بدانند سیاست‌های خارجی دولت ما پشتوانه داخلی دارد.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:‌ به دیپلمات‌هایمان اطمینان داشته باشیم، از آنها حمایت کرده و از پراکندگی آرا بپرهیزیم.

وی خطاب به رئیس جمهور درخواست کرد برای توسعه استان کردستان اقدام کرده و گفت: در حال حاظر کردستان از نظر مدیریتی در حال رکود است و با گذشت بیش از سه ماه از شروع فعالیت دولت تدبیر و امید هنوز تغییری در مدیریت این استان اتفاق نیفتاده.

قادرمزی گفت: امیدواریم در استان یک نفر از بومیان نخبه به عنوان استاندار انتخاب شده و رئیس جمهور شخصاً به موضوع ورود پیدا کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد: مدیریت اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان عملکرد مناسبی نداشته و در بخش ورزش از قهرمانان حمایتی نمی‌شود بنابراین استعدادهای جوانان به فعل نرسیده‌است، لذا ضروری است دولت به حمایت از ورزش کردستان بپردازد و بودجه تزریق کند.

وی افزود: رضایت از آب شرب استان بسیار کم است و روستا‌های زیادی از آب شرب کافی برخوردار نیستند و وزارت نیرو باید توجه داشته باشد، همچنین باید نسبت به پرداخت اعتبارات لازم در جهت توسعه کشاورزی همت گمارده و تلاش کنند چرا که کردستان قطب کشاورزی غرب کشور است.

قادرمزی گفت: از وزیر راه درخواست ساخت بزرگراه‌های سنندج- مریوان، سنندج- قروه، سنندج- کامیاران، سنندج سقز و سنندج بیجار را دارم، چرا که سال‌هاست وعده آن به مردم کردستان داده شده است، همچنین بسیاری از روستا‌های ما از جاده آسفاله برخوردار نیستند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000