آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابوترابی فرد در پاسخ به خنکداری:

هزینه های اجتناب ناپذیر پرسنلی باید در چارچوب قانون تأمین شود

سرویس صحن
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه های اجتناب ناپذیر پرسنلی باید در چارچوب قانون تأمین شود.
یکشنبه 12 آبان 1392 ساعت 11:26
هزینه های اجتناب ناپذیر پرسنلی باید در چارچوب قانون تأمین شود نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه های اجتناب ناپذیر پرسنلی باید در چارچوب قانون تأمین شود. http://cdn.icana.ir/d/019/42743.jpg هزینه,های,اجتناب,ناپذیر,پرسنلی,باید,در,چارچوب,قانون,تأمین,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمال علیپور خنکداری در نشست علنی امروز (یکشنبه 12 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری گفت: حقوق کارکنان کارگران فولاد کشور پرداخت نشده است.

نماینده مردم قائم شهر در مجلس شورای اسلامی در اخطار اصل 55 قانون اساسی گفت: اصل 55 دیوان محاسبات به کلیه حساب های وزارتخانه، موسسات، شرکت های دولتی و سایر دستگاه هایی هک به نحوی از بودجه کل کشور استفاده می کند به ترتیبی که قانون مقرر دارد، رسیدگی می کند.

وی با اشاره به اینکه تبصره 10 اصلاح بودجه 92 مبنی بر اینکه "معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور مجاز است کسری اعتبارات دستگاه های اجرایی برای تأمین هزینه های اجتناب ناپذیر پرسنلی (حقوق و مزایا) را بدون الزام به رعایت محدودیت های جابجایی اعتبارات هزینه ای تأمین نماید. معاونت مذکور مکلف است حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه سال 1393 نسبت به ارائه گزارش جابجایی های انجام یافته به مجلس شورای اسلامی اقدام نماید." خلاف اصل 55 قانون اساسی است، افزود: ما در بودجه سرفصل های ردیف های اعتباری را مشخص می کنیم و دیوان محاسبات حسابرسی می کند که هیچ هزینه ای از اعتبارات موصب تجاوز نکرده و هر وجهی در محل خود به مصرف رسیده باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اگر به دولت اجازه دهیم که ردیف های اعتباری که مجلس مشخص کرده در موارد دیگر هزینه کند دیوان محاسبات چگونه می خواهد به هزینه اعتبارات در محل خود رسیدگی کند.

محمدحسن ابوترابی فرد رئیس جلسه نیز در پاسخ به خنکداری گفت: ما در چارچوب قانون عمل می کنیم و دیوان محاسبات نیز در چارچوب قانون محاسبات خود را اعمال می کند.

نایب رئیس مجلس افزود: در گذشته قوانین را در بودجه تصویب شد و اگر نمایندگان این تبصره را مصوب نمودند یک مجوز قانونی به دولت برای هزینه های اجتناب ناپذیر پرسنلی که در قانون محرز شده، است و باید در چارچوب قانون عمل شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000