شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی:

دولت وزیر پیشنهادی ورزش را معرفی کند

سرویس صحن
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دولت وزیر پیشنهادی ورزش را معرفی کند.
یکشنبه 12 آبان 1392 ساعت 10:05
دولت وزیر پیشنهادی ورزش را معرفی کند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دولت وزیر پیشنهادی ورزش را معرفی کند. http://cdn.icana.ir/d/019/44067.jpg دولت,وزیر,پیشنهادی,ورزش,را,معرفی,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه 12 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، در اخطار اصل 135 قانون اساسی، گفت: براساس اصل مذکور رئیس جمهور می تواند برای وزارتخانه هایی که وزیر ندارد حداکثر برای مدت 3 ماه سرپرست تعیین کند در حالی که هفته آینده زمان سرکشی به حوزه های انتخابیه است و حدود 3 ماه وزارت ورزش و جوانان با سرپرست اداره می شود.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر تا پایان هفته در مورد این وزارتخانه تعیین تکلیف نشود با این اصل مغایرت دارد.

وی در اخطار 121 قانون اساسی تصریح کرد: براساس این اصل که سوگند رئیس جمهور است آمده "من به عنوان رئیس جمهور در پیشگاه قرآن کریم و در برابر ملت ایران به خداوند قادر و تعالی سوگند یاد می کنم که پاسدار مذهب رسمی باشم".

عضو فراکسیون روحانیون گفت: روزنامه بهار در مورد مذهب رسمی کشور مطلبی چاپ کرد.

نایب رئیس مجلس با اشاره به اینکه این موضوع ناظر دستور جلسه نیست در پاسخ به وی درباره وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان گفت: مستحضر هستید تا 24 آبان ماه برای اشتغال وزیر زمان داریم لذا دولت باید ترتیبی اتخاذ کند که تا آن تاریخ وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان معرفی شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000